Kim Kardashian čelí kritike ohľadom výchovy dcéry. Takto by sa 6-ročné dieťa nemalo správať

Kristína Hagarová

Foto: Twitter (Office of the Governor of California)

Ľudia prežívajú toto zvláštne a neprirodzené obdobie po svojom. A to platí aj pre celebrity. Niekedy však sú to práve deti celebrít, ktoré svojim rodičom ukradnú všetku pozornosť. A to sa stalo aj v prípade obľúbenej aj nenávidenej Kim Kardashian West.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, tej pozornosť ukradla práve jej najstaršia dcéra North. Vo videu, ktoré nakrútila pre Office of the Governor of California chcela ľudí upozorniť na to, aby zostali doma, a to aj napriek tomu, že Kalifornia je skutočne miestom, kde je nádherné počasie a ľudia chcú tráviť čas vonku.

Dcéra ukradla pozornosť

Hviezda realityšou Keeping Up with Kardashians, 39-ročná Kim nakrúcala video, do ktorého sa vložila jej 6-ročná dcéra North. „Ahojte všetci, tu je Kim Kardashian West a chcela by som sa s vami porozprávať,“ začala Kim, keď ju prerušila jej dcéra. „A North West!“ Kim sa usmiala a začala rozprávať o tom, ako by si ľudia mali udržiavať odstup a s nikým sa nestretávať.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Trefné poznámky

V momente, keď začne hovoriť o počasí, sa opäť ozve jej dcéra, ktorá šepká: „Chcem ísť von.“ Na čo jej Kim povie, že ísť na dvor pred dom je úplne v poriadku. North okolo nej ešte chvíľu poskakuje, na čo jej Kim so smiechom hovorí, aby jej dala aspoň dve sekundy, kým to natočí. Keď Kim hovorí o tom, že by ľudia mali pamätať aj na duševné zdravie svojich priateľov a blízkych, opäť sa ozve North s trefnou poznámkou.

Kardashianky sú milované aj neznášané

„Mali by ste byť viac zaneprázdnení so svojimi deťmi a nie priateľmi.“ Na to Kim so smiechom dodá: „Fakty.“ Celé to zakončuje myšlienkou, že byť doma je to, čo naozaj zachraňuje životy. A práve to je dôležité preto, aby sme aj my sami zostali v bezpečí. Video sa objavilo na sociálnych sieťach len pár dní potom, ako Kim na Instagrame zverejnila video, na ktorom sa líči, kde opäť North ukradla svojej mame pozornosť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Kim má okrem North s reperom Kanye Westom ďalšiu dcéru Chicago (2 roky) a synov Sainta (4 roky) a Psalma (10 mesiacov). Podľa zdrojov teraz Kardashianovci zvoľnili zo svojho tempa, zostávajú doma a ťažia maximum z času stráveného s rodinou.