Tragické úmrtie 8-ročného chlapca počas hry na schovávačku: Toto je varovanie pre všetkých rodičov

Kristína Hagarová

Ilustračné foto: unsplash

Len 8-ročný chlapec zomrel po tom, čo uviazol medzi práčkou a sušičkou počas hry na schovávačku. Práve tá sa mu stala osudnou.

Ako uvádza portál People, kapitán úradu šerifa Thomas County Tim Watkins verejnosti potvrdil, že 8-ročný Wrangler Hendrix, ktorý pochádzal z Texasu, hral hru na skrývačku, keď bol so svojimi starými rodičmi na návšteve u príbuzného.

Hral sa na skrývačku

Záchranné zložky boli povolané do domu potom, čo zistili, že chlapec nereaguje. Podľa informácií sa mal skryť medzi práčku a sušičku, kde uviazol. Keď ho rodina našla, okamžite zavolali sanitku. Chlapca previezli do nemocnice, kde sa ho pokúšali resuscitovať. Približne po hodine, čo sa o to snažili, chlapca vyhlásili za mŕtveho.

Riziko udusenia

Podľa správ zomrel na zadusenie. Wrangler bol podľa informácií rodiny miláčik všetkých ľudí a rodičov jeho smrť neuveriteľne zasiahla. Bol dobre vychovaný, staral sa o svoju sestru a rád chodil na pláž. Mnohí ľudia varujú, aby na svoje deti dávali pozor aj pri takýchto bežných hrách, pretože môžu byť nebezpečné, keďže dieťa v zápale hry môže urobiť niečo, čo mu môže ublížiť.

1
Komentovať