Ukázala svoj domov a od žien si vyslúžila vlnu kritiky. Mamičku ohovárajú kvôli neporiadku, jej odpoveď je trefná

Hyriaková Kristína

Reprofoto: TikTok (amyjackson9213)

Udržiavať poriadok v domácnosti a zároveň vychovávať deti, je občas priam nemožná úloha. Mnohé mamičky sa cítia veľmi zle, keď nemajú doma poriadok a navarené, nno nájdu sa aj také, ktoré to príliš neriešia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na sociálnych sieťach sa ľahko môžete stať terčom kritiky, úplne stačí, keď zverejníte neporiadok, ktorý doma máte. To urobila aj Amy Jackson, ktorá má tri deti a o ktorej informoval portál The Sun. Amy popisuje svoj chaotický život na sociálnej sieti TikTok, najnovšie sa však stala terčom kritiky. Ukázala pohľad na špinavé riady, hromady bielizne a podlahu, ktorá bola celá zahádzaná hračkami.

Keď má depresiu, tak neupratuje

Hoci je to pre mnohých rodičov normálne, Amy sa stala terčom kritiky a dokonca ju začali ako matku hodnotiť. Amy sa to však nedotklo, práve naopak, rozhodla sa, že o tom nakrúti video. V ňom zverejnila niekoľko komentárov, ktoré sa na jej osobu objavili a povedala, že to, v akom stave je jej dom, nehovorí nič o tom, aká je matka. V skutočnosti, práve dom v chaose a neporiadku znamená, že uprednostňuje rodinu.

@amyjackson9213Sharing again because it’s important! ##momsoftiktok ##normalizethemess ##anxiety ##mentalhealth ##messyhouse ##fyp words by @briannadguzman96777♬ ur not defined as a mom by how clean your house is – Amyjackson9213

„Toľko žien hovorí o tom, že musia upratať, ale to často znamená, že sa nemôžu venovať svojim deťom… Keď sa dostanem do stavu depresie alebo úzkosti, tak nevarím ani neupratujem,“ povedala. ďalej uviedla, že niektoré ženy jednoducho nevládzu ani vstať z postele a svoju energiu venujú radšej deťom ako upratovaniu. Tiež povedala, že ak je v dome neporiadok, v 9 z 10 prípadov to znamená, že má zlý týždeň. Ostatným ženám radí, že by sa takýchto matiek miesto kritiky mali pýtať, či sú v poriadku.

Pod videom sa jej ozvalo množstvo matiek, ktoré s ňou súhlasia a písali, že to majú úplne rovnako. Ozvali sa však aj také, ktoré jej poďakovali a poznamenali, že im dala úplne iný pohľad na materstvo a starostlivosť o domácnosť.

Najnovšie články