Vyberali spolu mená pre deti. Priateľstvo medzi Drew Barrymore a Adamom Sandlerom trvá viac ako 20 rokov

Hyriaková Kristína

Foto: MovieStillsDB

Aj v šoubiznise existujú priateľstvá, ktoré majú dlhé trvanie a ktoré naozaj stoja za to. Existujú dokonca aj páry, ktoré spolu nikdy nechodili, no počas nakrúcania si tak sadli, že zostali priateľmi už celý život.

Článok pokračuje pod videom ↓

Také je aj priateľstvo obľúbených hercov Adama Sandlera a Drew Barymore. Hrali spolu hneď v troch filmoch a vždy zožali ohromný úspech. Ako uvádza portál Pop Sugar, prvý raz sa stretli na konci 90. rokov, keď nakrúcali film Pieseň pre nevestu a odvtedy boli nerozluční. „Povedala som mu, že nám je predurčené spolupracovať,“ povedala Drew o tom, keď sa stretli prvý raz. Verila, že im to jednoducho bude pred kamerami fungovať a ich priateľstvo vydržalo ešte viac.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený aubrey_lo (@90s_fellas),

Najlepší priatelia

Neskôr si spolu zahrali v obľúbenom filme 50x a stále po prvý raz a v ďalšej komédii Dovolenka za trest. Začiatkom roka Drew predávala Adamovi cenu za najlepšieho herca na výročnom odovzdávaní cien National Board of Review v New Yorku. „Tohto muža milujem a vždy som v neho verila. Zaslúži si to a viem, že si to myslia aj ostatní, pretože si si získal rešpekt u každého. Zaslúžiš si to najlepšie, dávaš to najlepšie a si najlepší. Milujem ťa!“ povedala nostalgicky. Portál The Things taktiež zozbieral niekoľko zaujímavých faktov o ich priateľstve, ktoré ste možno nevedeli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @nlight10meant,

Adamova manželka Drew zbožňuje

Zatiaľ čo pre niektorých partnerov môže byť ťažké pozerať sa na to, ako sa ich manžel bozkáva s niekým iným alebo má s hercom ešte aj blízky vzťah, to však nie je prípad Adamovej manželky Jackie, ktorá je herečka a modelka. Tá podľa portálu Drew úplne miluje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený F A N S I T E (@enchantingdrewbarrymore),

Sú ako rodina

Adam a Drew sú si veľmi blízki na obrazovkách, ale aj v skutočnom živote. Adam povedal, že je to jednoducho preto, že sú ako rodina. Drew taktiež povedala, že Adam je podľa nej úžasný otec.

Adam jej radil s výberom mien pre deti

Hoci si mnohé páry nechávajú tie najlepšie mená len pre seba a často nikomu nechcú povedať, ako by sa volali ich deti, zdá sa, že Adam s tým problém nemá. Bol totižto jeden z ľudí, s ktorými sa Drew pri výbere mien radila. A vybrali dobre, jej deti sa volajú Frankie a Olive.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený F A N S I T E (@enchantingdrewbarrymore),

Nikdy spolu nechodili

Napriek tomu, že niektorí ľudia sú toho názoru, že chlap a žena nemôžu byť len priatelia, títo dvaja sú dôkazom toho, že to ide. Podľa portálu spolu nikdy nechodili a vždy boli len dobrými priateľmi.

Na pľaci sa do seba znovu zamilujú po desiatich rokoch

Drew žartuje o tom, že sa do seba na filmových obrazovkách zaľúbia každých desať rokov, pretože tri filmy, ktoré nakrútili, mali presne taký časový rozostup.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GoodLaughs_tv📺 (@goodlaughs_tv),

Často spolu telefonujú

Zatiaľ, čo mnohí ľudia uprednostňujú textové správy, títo dvaja zrejme do skupiny nepatria. Často spolu telefonujú a zároveň dohadujú rôzne detaily o projektoch, ktorým sa chcú venovať a ktoré chcú spolu riešiť. Navzájom si taktiež radia o výbere filmov, do ktorých sa zapoja.

Najnovšie články