Celý internet sa ide zblázniť za skutočným princom Krasoňom. Tento muž schudol 30 kilogramov a teraz vyzerá ako z Disneyho rozprávky

Lucia Mužlová

Nie z povrchných dôvodov, ale z čistého a nefalšovaného obdivu. A tento muž menom Jeffrey Kendall si nezaslúži obdiv len pre svoj vzhľad, ktorý sa veľmi nápadne podobá na rozprávkového princa, ale najmä za príbeh, ktorý ho k tomu doviedol. V detstve trpel nadváhou za čo ho spolužiaci šikanovali. Jeho cesta započala, keď sa presťahoval späť k svojej matke.

Tá trpela mozgovou aneuryzmou a bola v kóme. Jeffreyho matka bola v nemociach a rehabilitačných zariadeniach po dobu siedmych mesiacov. Potom ju však prepustili do domácej starostlivosti, keďže jej poistka viac liečbu nepokrývala. Jeffreyho priateľ bol akurát po ťažkom rozchode a chcel začať niečo robiť so svojim telom. A to bola ideálna cesta aj pre neho, akou sa mohol vysporiadať s neľahkým obdobím. Takto vyzeral predtým ako začal cvičiť.

Po celých 100 týždňoch cvičenia sa Jeffreymu podarilo schudnúť 30 kilogramov. „Zhodil som váhu, hromadu smútku a fúzy,“ spomína Jeffrey teraz už s úsmevom na svoju premenu. Väčšina ľudí mu už v súčasnosti nepovie inak ako Prince Charming, teda princ Krasoň. Celé to vzniklo, keď si ho ľudia začali všímať na internete a prirovnávať ho k rozprávkovým princom od Disneyho. Jeffrey sa dokázal vzoprieť ťažkému osudu, rokom bez sebavedomia a takto vyzerá dnes.

 

Pozri aj: 10 modeliek, ktorých odvaha a neštandardná krása inšpirujú milióny žien po celom svete, ktoré sa boja byť sami sebou

boredpanda.com

0
Komentovať