Chystá sa nová reality šou Zuzany Plačkovej. Na Instagrame zverejnila detaily, o tomto má byť

Dana Kleinová

Foto: Profimedia Reprofoto: Instagram (queen.plackova)

Obľúbená kráľovná Instagramu chystá vlastnú reality šou. Fanúšikom ukázala prvý trailer, ktorý zobrazuje, ako si užíva život na luxusnej dovolenke.

Článok pokračuje pod videom ↓

Influencerka a podnikateľka Zuzana Strauz Plačková pozitívne prekvapila svojich fanúšikov. Dostanú totiž príležitosť nahliadnuť do jej luxusného života. S rodinou pre nich pripravila svoju vlastnú šou a z traileru na sociálnej sieti to vyzerá tak, že nielenže táto relácia odhalí súkromie influencerky, ale poskytne tiež divákom možnosť nahliadnuť do rôznych exotických krajín.

Foto: Profimedia

Prvá časť z Dubaja

„Predo mnou je celý víkend pracovný, ideme točiť ďalšie časti našich vlogov o našom živote,“ prezradila Zuzana v príbehu na sociálnej sieti. Vysvetlila tiež, že prvotne chcela točiť v Chorvátsku, no kvôli koncertom jej manžela musela tieto plány zrušiť. Pýtala sa preto svojich sledovateľov, aby jej poradili, kam si spraviť výlet a natočiť to.

Hneď potom influencerka pridala trailer k už natočenému výletu z Dubaja. „Už čoskoro začíname,“ sľúbila v popise. V krátkom traileri k šou s názvom „My“ sa ukázala spolu s rodinou v slnečnom Dubaji, kde navštívili napríklad obľúbenú kaviareň influencerov s obrovskými croissantmi. Už z týchto záberov je tak jasné, že o luxus v tejto šou nebude núdza a rodina sa počas nej rozhodne nebude obmedzovať financiami.

Vyzerá to tak, že sa inšpirovala svojou blízkou priateľkou Jasminou Alagič, ktorá tiež nedávno avizovala, že kamery sa stanú pravidelnou súčasťou ich života a ona si bude musieť začať dávať pozor na ústa. Ako sme vás informovali v článku, Jasmina vtedy tvrdila, že časť súkromia stratia aj jej najbližší priatelia a tak je dosť možné, že sa tieto dve chystané relácie v istom bode stretnú.

Reprofoto: Instagram (queen.plackova)

Najnovšie články