Diéta podľa Cameron Diaz: Toto je tajomstvo jej bezchybnej postavy. Tip č. 4 vyvážite zlatom!

KatkaR

Ak ste si v poslednej dobe zapli film s touto nestarnúcou herečkou alebo ste sa o jej živote niekde čo-to dočítali, určite vám hlavou minimálne raz preblysla otázka: “Ako to tá žena robí?“ A ako to vieme? Nuž, tiež sme ženy a už dlhšie sme sa pýtali to isté! Cameron totiž závidia jej postavu aj o polovicu mladšie ročníky. Vždy perfektne upravená a energická blondínka svojich fanúšikov ani v 45. rokoch neprestáva prekvapovať – či už ide o jej profesionalitu, sebavedomé vystupovanie, krásu alebo bezchybný vzhľad!

Ako sme nedávno informovali, slávna herečka prekvapila a zároveň potešila svojich fanúšikov i širokú verejnosť radostnou správou, keď oznámila, že čoskoro sa konečne stane matkou! Ani táto skutočnosť jej však nebráni v tom, aby žila zdravo. O princípy svojho stravovania a aktívneho životného štýlu sa rozhodla podeliť aj s nami. Ak chcete vyskúšať stravovanie podľa Cameron, nechajte sa inšpirovať nasledujúcim jedálnym lístkom a poďte na to!

• Na raňajky si  doprajte bielkovinový koktejl z nízkotučného mlieka, prírodného jogurtu a 6-tich mandlí.

• Desiata by mala zahŕňať šálku cappuccina a vaše obľúbené ovocie.

• Váš obed začne už 30 minút pred oficiálnym obedom, pretože práve vtedy by ste si žalúdok mali zahriať čerstvo vytlačenou zeleninovou šťavou. Na obed potom pokračujte pečenými kuracími prsiami, ku ktorým ako prílohu môžete zvoliť čerstvý zeleninový šalát.

• Olovrant môže byť tvorený prírodným nízkotučným jogurtom, jednou broskyňou a dvoma slivkami.

• Večera by mala byť samozrejme ľahká,  no zároveň energeticky bohatá. Preto si Cameron rada naservíruje varený špenát, 2 vajíčka uvarené natvrdo a zeleninový šalát s čerstvými paradajkami a listami hlávkového šalátu.

• Ak máte po večeri chuť aj na dezert, môžete sa rozmaznať dvoma kockami horkej čokolády.

View this post on Instagram

Hello Ladies! Happy Fall! Hope everyone is enjoying this glorious time of year; the chillier air, the changing and falling leaves; all of the markers of another year coming to a close, and a hint at the new one about to unfold. I first wanted to thank all of you who answered our call this past summer to send in any questions you might have about aging in a female body. I am so grateful for your participation, as it allowed us to address your inquries in the next volume of the @TheBodyBook. It is centered around the mental, physical and emotional journey of aging. And as we diligently put the finishing touches on the book, we’d like to ask for your help once more. This book is for you and about you and that’s why we’d like to see you on the cover. Much like the cover of the Body Book, under the jacket, were we featured women of all different shapes, sizes, builds and ethnicities. We would like for you to feel represented again, this time to show where you are in your process of aging. So we invite you to take a picture of yourself. It should look much like the one I have here; against a plain background, this general framing-you can crop closer to a portrait, and the higher-def the better! We’d like to see more of that beautiful face of yours than the body this time. And if you want to snap one with yourself and your mom and your daughter together, or any multiple generations or expressions of your journey with aging, we’d love to see those, too! And for the 50 we use on the actual cover, we’ll send you a signed copy of the book when it hits bookstores in April. So be yourself with it, be brave with it, have fun with it, and we can’t wait to see. Thank you again and Happy Selfie-ing!! Ox, Cameron To submit, click the link in my profile.

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Vďaka vyváženému stravovaniu sa môže Cameron Diaz pri výške 174 cm pochváliť váhou 54 kg. Herečka navyše nikdy nebola fanúšičkou plastických operácií a chirurgickým zákrokom sa celý život vyhýbala. Samozrejme, okrem správneho stravovania sa táto žena nebojí dať si do tela a každý deň venuje približne 2 hodiny fyzickej aktivite.

https://www.instagram.com/p/BfYh-C5gJVz/?tagged=camerondiaz

Ak vás od dodržiavania zdravého životného štýlu odrádza fakt, že sa budete musieť vzdať všetkých svojich obľúbených chuťoviek, možno vás znova prekvapíme. Camerom sa napríklad nedokáže vzdať milovaných hranoliek, ktoré si dopraje 2x mesačne. Naopak, alkohol, sýtené a sladené nápoje vylúčila zo svojho jedálnička úplne!

No a na záver herečka dodáva, že pri zdravom stravovaní je dôležité brať ohľad nielen na to, čo jeme, ale aj na to, ako to jeme! Preto prikladá veľký význam dôkladnému požutiu potravy. Zároveň dodáva, že by si nikdy nedovolila vynechať raňajky, pretože to spomaľuje ľudský metabolizmus.

Aký je váš názor na Cameronino stravovanie? Je možné, že v nasledujúcich mesiacoch bude musieť do svojho doterajšieho jedálnička predsa len niečo pridať, keďže bude pravdepodobne hladná za dvoch (či viacerých?) ľudí. Skúšali ste už jedálniček, ktorý je podobný tomu herečkinmu? Ako to dopadlo? Dajte nám vedieť.

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo sú na hrnčekoch z Ikey drážky. Spôsob ich využitia je jednoducho úžasný, no len málokto o ňom vie

Katuš, sovkusom.ru

0
Komentovať