Dievčatko si utrelo špinavé ústa do nevestiných šiat. Jej reakcia vás prekvapí

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com / TikTok (@thefoxsaystwins)

Video, na ktorom si batoľa utiera tvár do nevestiných šiat, vyvolalo rozruch. Ľudia argumentujú, že presne toto je dôvod, prečo deti na svadbu nepatria.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, nie je prekvapivé, že deti sa často dostávajú do zložitých situácií a majú tendenciu utierať si lepkavé ruky a tečúce nosy do vecí, ktoré na to rozhodne nie sú určené. Niekedy, keď obrúsok nie je ľahko dostupný, môže sa ním stať osoba, ktorá stojí najbližšie k dieťaťu bez ohľadu na to, čo má na sebe, aké drahé to je, alebo aká je sentimentálna hodnota tohto odevu. Presne to sa stalo na svadbe jednej nevesty, kde sa jej šaty stali provizórnym obrúskom.

Foto: TikTok (@thefoxsaystwins)

Nevesta sa dobre pobavila

Virálne video zdieľala mama dvojčiat Kristen s popisom: „Neodporúčame podávať kečup s kuracími nugetkami a hranolkami ako detské jedlo na svadbe… alebo jednoducho nepozývajte deti.“

Na videu je vidieť, ako si dievčatko utiera tvár do svadobných šiat, kým si ju jej mama všimne a rýchlo ju odtiahne. Nevesta pri pohľade na ňu prepukne v smiech a vyzerá byť celým incidentom viac než pobavená.

Foto: TikTok (@thefoxsaystwins)

Deti na svadbu nepatria

Pod videom okamžite začali diskutovať ľudia, ktorí sú presvedčení, že deti na svadbu jednoducho nepatria.

Jeden populárny komentár, ktorý prilákal viac ako 23 000 lajkov, prehlásil: „Na mojej svadbe nebudú žiadne deti.“ Na tento komentár reagovala aj samotná Kristen, ktorá video pridala. Odpovedala: „Súhlasím dievča, súhlasím!“ 

„Ale vážne, možno s výnimkou tínedžerov, ale nie malých detí,“ pridal sa hneď tretí komentujúci.

Jedna mama dokonca šokovala vlastným rozhodnutím: „Áno, ani moje 2 deti nebudú na mojej svadbe, milujem ich, ale nie.“

Najnovšie články