Do vriacej vody položila zubnú kefku. To, čo vzniklo, budete chcieť tiež

Lucia Mužlová

sun-gazing.com

Verili by ste, že zubná kefka sa môže stať skvelým doplnkom? Nasledovný tutoriál vám krok za krokom ukáže, ako si zo starých zubných kefiek môžete vytvoriť roztomilé náramky. Ak ste fanúšikom kreatívnej výroby a radi sa takto doma „zabávate“, tak je pre vás tento článok ako stvorený. 

Článok pokračuje pod videom ↓
kefky
howdoesshe.com

Tieto náramky sú skvelá možnosť, ako sa preniesť späť do rokov 80-tych. Ak sa teda rozhodnete takéto náramky vyrábať, budete potrebovať: hrniec s vriacou vodou, kombinačky, kliešte a uterák. Ak by ste chceli zapojiť do výroby aj vaše deti, uistite sa, že na ne budete po celý čas dohliadať, práve kvôli vriacej vode.

Pomocou kliešťov najskôr povytrhávajte štetiny. Hrniec s vodou dajte na sporák a počkajte, kým voda nezovrie. Následne vložte kefku do vody približne na 10 až 15 sekúnd. Hmota povolí a bude sa s ňou dať pracovať. Kefku pomocou kliešťov vyberte a položte na uterák. Kefku držte pomocou uteráku a tvarujte. V prípade, že zubná kefka stvrdne než bude dokonale vytvarovaná, jednoducho ju opäť ponorte späť do horúcej vody na niekoľkých sekúnd. Viac informácií sa dozviete, ak si pozriete toto video:

[youtube tuQ8gs-jHm8 720 410]

zdroj: diply.com

 

Najnovšie články