Dominika Cibulková sa stala maminou. Porodila krásneho synčeka

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (domicibulkova)

V posledných dňoch už mnohí fanúšikovia našej najznámejšej tenistky Dominiky Cibulkovej čakali len na to, kedy konečne oznámi, že sa jej malý syn Jakubko narodí. Termín mala pritom práve 9. júna, hoci veľmi veľa ľudí tipovalo, že porodí skôr.

Článok pokračuje pod videom ↓

Naša 31-ročná tenistka dnes priviedla na svet vytúžené dieťatko, syna Jakuba, ktorého má so svojím manželom, Michalom Navarom.

Dominika minulý rok doslova v slzách ukončovala svoju kariéru a aj vyvrátila názory ľudí, ktorí si mysleli, že to bolo kvôli zakladaniu rodiny, zdá sa, že opak je predsa len pravdou. Len pár mesiacov po ukončení kariéry Dominika oznámila tehotenstvo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Sledované tehotenstvo

Jej tehotenstvo bolo celý čas ostro sledované nielen fanúšikmi, ale aj novinármi. Všetci vo veľkom rozoberali fotografie, ktoré zdieľala a často nezabúdali nechať aj zlý alebo protivný komentár. Asi najviac komentované sa stali jej sexy fotografie pre magazín Grade. Vtedy sa za Dominiku postavil aj návrhár a fotograf Lukáš Kimlička.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Na Jakubka sa tešila

V posledných dňoch už malého Jakuba doslova privolávala, aby sa sám vypýtal von. Zverejňovala aj fotografie na sociálnych sieťach a taktiež napísala, že mnohí ľudia z ich rodiny už taktiež dávajú tipy na to, kedy sa konečne malý narodí. Pod fotografiami mala krásne komentáre od žien, ktoré jej písali, že jej tehotenstvo pristane, ale aj že malý sám vie, kedy má prísť na svet, tak má ešte chvíľu počkať a byť trpezlivá.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Po vlne negatívnych komentárov, ktoré sa na Dominiku spustili po uverejnení niekoľkých fotografií, je toto niečo, čo ju skutočne poteší a ukáže jej, že má silnú fanúšikovskú základňu.