Harry a Meghan čakali kráľovské zaobchádzanie, prerátali sa: Takto im kráľovná Alžbeta klepla po prstoch

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (alexilubomirski)/ TASR AP

Princ Harry a Meghan Markle sa podľa správ chceli trochu viac vyšvihnúť, avšak zasiahla samotná kráľovná. Podľa kráľovského experta boli nútení sa prispôsobiť príkazom.

Ako uvádza portál Mirror, nedávno sa na verejnosť dostali ďalšie detaily z platinového jubilea, kde sa ukázali aj princ Harry s Meghan Markle. Od odchodu z kráľovskej rodiny sa prvý raz ukázali obaja v Británii na oficiálnom podujatí. Do Katedrály svätého Pavla dorazili spolu s ďalšími členmi kráľovskej rodiny, vrátane princeznej Beatrice, princeznej Eugenie a ich manželov.

Nedostali správne miesta

Potom sa rozhodli kráčať ruka v ruke, aby si sadli na svoje miesta, ktoré neboli blízko princa Charlesa a Camilly, ale ani princa Williama a jeho manželky Kate. Podľa Toma Bowera, ktorý mapuje kráľovskú rodinu, Harry a Meghan neboli spokojní s pridelenými sedadlami a chceli sedieť bližšie k starším členom kráľovskej rodiny.

Foto: profimedia

Podľa neho zámerne prišli neskoro, aby na seba príchodom upútali pozornosť. Keď prišli na svoje miesta, pýtali sa šiestich ďalších ľudí, či by sa nemohli presadiť, aby boli bližšie. Keď im uvádzačka povedala, že to nie je možné, opýtali sa na to, aký na to majú dôvod. Uvádzačka povedala, že to nariadila jeho stará mama.

Neprišli ani na ďalšie podujatia

Po bohoslužbe sa vydali na obed a nezúčastnili sa ani na party v paláci, ani na sprievode v nedeľu. Tom povedal, že zostali nahnevaní z toho, že neboli v prvom rade a bolo im jasné, že to tak bude aj naďalej, preto sa ďalších sprievodných podujatí už nezúčastnili.

Foto: profimedia

Správy o správaní Harryho a Meghan sa rôznia a to, ako je to naozaj, vedia len oni a ich blízki. Kým niektorí tvrdia, že Harry a Meghan nechcú vytŕčať a upriamovať na seba pozornosť, iní zase tvrdia, že je to kráľovná, ktorá nechce, aby na seba upozorňovali.

1
Komentovať