Harry a Meghan to majú opäť poriadne nahnutné. Na ich žiadosť kráľovná Alžbeta zatiaľ nereagovala

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Harry a Meghan spôsobujú kráľovskej rodine vrásky už nejaký ten čas. Rôzne správy sa objavujú už od kontroverzného rozhovoru s Oprah, no neustále pribúdajú ďalšie, ktoré poburujú mnohých fanúšikov kráľovskej rodiny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najnovšie sa podľa portálu The Sun objavili správy, že Meghan a Harry žiadajú v nasledujúcich týždňoch o stretnutie s kráľovnou Alžbetou. Harry a Meghan ju plánujú navštíviť, aby mohla naživo vidieť ich druhé dieťa, dcéru Lilibet, ktorá je po nej pomenovaná. Pre Meghan by to bola prvá cesta do Veľkej Británie od odchodu z kráľovskej rodiny v roku 2020.

Foto: TASR/AP

Kráľovská rodina na dohady neodpovedá

Mnohých ľudí podľa zdrojov veľmi pobúrilo, keď Harry žiadal o krst pre svoju dcéru na zámku Windsor, pretože na to nemajú nárok, keďže už nie sú členovia kráľovskej rodiny. Avšak, podľa niektorých ľudí je veľmi prekvapujúce, že Meghan a Harry žiadajú o stretnutie len niekoľko mesiacov po kontroverznom rozhovore u Oprah Winfrey, kde na kráľovskú rodinu nepekne zaútočili.

Foto: TASR archív

Diskutovali aj o Vianociach

Veľké obavy vyvoláva aj Harryho kniha, ktorá má čoskoro vyjsť. Samozrejme, je pochopiteľné, že chcú členom kráľovskej rodiny naživo ukázať ich dcérku. Zamestnanci kráľovnej však údajne na ich žiadosť ešte neodpovedali. Podľa všetkého sa diskutovalo aj o Vianociach a o tom, či vôbec má dostať Harry a Meghan pozvánku na tie tohtoročné po tom, čo minulý rok účasť odmietli.

Foto: TASR/AP

Harry bol naposledy vo Veľkej Británii v júli, pri odhalení sochy jeho zosnulej mamy, princeznej Diany. Vtedy mal podľa niektorých zdrojov prebehnúť zmierlivý rozhovor medzi ním a jeho otcom Charlesom a bratom Williamom. Pred niekoľkými týždňami sa objavili tiež správy o tom, že kráľovná je pripravená vyvrátiť akékoľvek chybné tvrdenie, ktoré sa objaví v Harryho knihe.