Hviezdny pár Iglesias a Kurnikovová ukázal, ako vyzerajú ich dvojičky. Fanúšikovia si hneď všimli, na koho sa podobajú

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Hviezdny pár Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová trvia pár už skutočne dlho a hoci sa niekoľkokrát hovorilo o ich rozchode, nič z toho sa nepotvrdilo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Etonline, 39-ročná bývalá tenistka zdieľala na svojom Instagrame dvojičky, ktoré oslávili tri roky. Dlhoročný pár má ešte jednu dcérku Mary, ktorú prezývajú Maša a narodila sa pred niekoľkými mesiacmi.

Dvojčatá Lucy a Nicholas poriadne vyrástli a skutočne vyzerajú ako ich známi rodičia. Avšak, podľa fanúšikov nezaprú hlavne podobu so španielskym spevákom, Enrique Iglesiasom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

Na koho sa podobajú podľa vás?

Lucy v modrých šatách sa usmieva do kamery a podobne aj Nicholas v košeli. Nikto mesiace netušil o tom, že pár bude mať aj tretie dieťatko, preto bolo oznámenie o narodení malej Mary naozaj prekvapením. Pár si teraz žije relatívne pokojný život na Miami, kde išli v začiatkoch pandémie. „Od oznámenia toho, že sa im narodila dcéra, sa pozornosť sústredila na ňu, ale nezabúdali ani dvojčatá. Enrique a Anna si chránia súkromie a počas pandémie len málo ľudí dostalo možnosť byť okolo nich,“ povedal zdroj.

Enrique po narodení ďalšej dcérky povedal: „Nespím, ale skvelo sa bavím. Teda, nemenil by som to na nič na svete.“