Jeho výzor vzbudzuje obdiv, ale aj obavy. 6-ročný chlapec má svaly ako vrcholový športovec

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (arat.gym)

Šport je pre deti ideálnou aktivitou, ktorá môže zabezpečiť zdravý rast a dobrý životný štýl. Keď majú veľa energie, práve toto je ideálny spôsob, ako ju investovať do niečoho prospešného.

Článok pokračuje pod videom ↓

Avšak, ako informuje portál Bright Side, tento malý chlapec posunul detskú športovú aktivitu na úplne inú úroveň. Už od šiestich rokov vyzerá tento iránsky chlapec Arat Hosseini ako profesionálny športovec. Šport sa pre neho stal celý život, a to z prostého dôvodu. Musí splniť dôležitý cieľ, ktorý si dal. Má motiváciu, cieľ a chce si splniť veľký sen. Jeho príbeh je inšpiráciou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Arat Hosseini (@arat.gym),

Začal vo veľmi mladom veku

Tento mimoriadny chlapec sa stal slávnym potom, čo jeho otec uverejnil na Instagrame zaujímavé video, na ktorom mal tri roky a cvičil. Neskôr, keď mal štyri roky, začal jeho otec zverejňovať ďalšie videá, napríklad o futbale a ľudia si to zamilovali.

Miluje fyzickú aktivitu

Arat trénuje každý jeden deň a podarilo sa mu dosiahnuť formu, ktorú mu mnohí dospelí môžu len závidieť. Ale jeho svaly nie sú jediné, na čo môže byť hrdý. Vďaka tréningu je schopný vykonávať komplikované gymnastické cviky, ktoré hocikto nedokáže.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Arat Hosseini (@arat.gym),

Má svoj cieľ a dáva do neho všetko

Pre Arata má celé toto úsilie dôležitý význam. Má pred sebou veľký cieľ. Chce sa stať vynikajúcim futbalistom, rovnako ako tí, ktorých najviac obdivuje. To sú Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Nemá čas zaoberať sa ničím iným a denne sa okrem iného venuje aj futbalovým tréningom.

Jeho otec je úžasný učiteľ, ktorý ho podporuje

Aratov otec Mohammad sa o chlapca veľmi dobre stará. Už od mladého veku si všimol talent svojho syna a odvtedy riadi jeho výcvik a sleduje jeho pokrok. Aratova rodina sa presťahovala z Iránu do Liverpoolu, aby mu pomohla rozvíjať jeho potenciál.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Arat Hosseini (@arat.gym),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Arat Hosseini (@arat.gym),

Už teraz si ho všímajú ľudia po celom svete

V súčasnosti chlapec trénuje na akadémii v Liverpoole. Jeho otec povedal, že jeden z členov futbalového klubu Liverpool bol veľmi prekvapený, keď videl Arata a jeho talent. Potom teda pripravili chlapca na vstup do tejto akadémie. Už teraz s ním chce veľa anglických futbalových klubov podpísať zmluvu, čiže je predpoklad, že dostane veľa ponúk. Arat je rozhodne príkladom toho, že tvrdá práca a podpora vašej rodiny vám môžu pomôcť dosiahnuť svoj cieľ.

Najnovšie články