Jessica Simpson ukázala fotku, na ktorej by ste ju nespoznali. Takto ju zmenila závislosť od alkoholu

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Známa speváčka sa netají tým, že v minulosti bojovala so závislosťou. Najnovšie otvorene porozprávala o tomto období a ukázala fotografiu, kde seba samu nespoznáva. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, americká speváčka Jessica Simpson ohromila fanúšikov fotkou, ktorá pochádza spred 6 rokov. Na tomto zábere vyzerá známa blondínka na nepoznanie a aj ona sama priznala, že sa na nej nespoznáva. V tomto roku bola totiž stále závislá od omamných látok, a to sa odrazilo aj na jej vzhľade.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Prehovorila o závislosti

Speváčka a herečka vo svojich memoároch s názvom Open Book (Otvorená kniha) z roku 2020 prezradila, že bojovala so závislosťou a priznala: „Zabíjala som sa so všetkým tým pitím a tabletkami.“

Teraz sa 43-ročná žena, ktorá je od roku 2017 triezva, podelila o záber z doby, keď bola závislá a napísala k nemu: „Pred 6 rokmi“. Na tejto fotke Jessica sedí v tmavej miestnosti, obklopuje ju neporiadok a jej tvár vyzerá opuchnutá. Čo je však najbizarnejšie, je fakt, že na nej vyzerá ako úplne iná osoba.

„Táto osoba v skorých ranných hodinách 1. novembra 2017 je mojou verziou na nepoznanie. Musela som venovať toľko času sebapoznávaniu. Presne v tomto momente som vedela, že si dovolím vziať si späť svoje svetlo a ukázať víťazstvo v mojom vnútornom boji o sebaúctu a postavím sa tomuto svetu s jasnou mysľou,“ napísala k fotke. Priznala, že v tom čase vedela, že musí nutne prestať piť, lebo už bola vyčerpaná.

Uvedomovala si, že má problém

Najnovšie články