Koľko čiar máte na zápästí? Ak máte 2 alebo 3, mali by ste o sebe vedieť toto!

katka

Naše telá sú úžasné mechanizmy, ktorých fungovanie je pre nás v niektorých veciach stále záhadou. Vždy nám dá najavo, že s nami niečo nie je v poriadku alebo že sa deje niečo, čomu by sme mali venovať väčšiu pozornosť. Má pre nás veľa správ, len musíme dobre počúvať a byť k nemu pozorní. Ak porozumiete svojmu telu správne, môžete sa o sebe dozvedieť naozaj veľa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Už sme písali o dôležitosti a význame čiar na dlani, ale všimli ste si niekedy svoje čiary na zápästí? Hovoria totiž o nás oveľa viac ako by ste si mysleli. Hovorí sa im „náramky“.

Každý náramok má svoj osobitý význam, no je tiež dôležité, koľko ich na ruke máte. V minulosti ľudia verili tomu, že ak si na zápästí nájdete len jednu čiaru dožijete sa približne len 28 rokov. Ak máte dve čiary, tak budete žiť 56 rokov. Ak nájdete tri náramky, dožijete sa 84 rokov a ak nájdete štyri, ste šťastlivec a dožijete sa viac ako 85 rokov.

Význam prvého náramku

icreative.am

Prvý náramok je ten najdôležitejší. Je to náramok života a jeho tvar prezradí naozaj veľa o našom zdraví a možných zdravotných problémoch. Ak je vaša čiara relatívne rovná a neprerušená, môžete sa tešiť dlhému a šťastnému životu.

U žien, v prípade, že je čiara prerušovaná a zakrivená nahor smerom k dlani, môžu nastať problémy s pohlavnými orgánmi a otehotnením. U mužov to neznačí len problémy s plodnosťou, ale aj s prostatou.

Význam druhého náramku

icreative.am

Váš druhý náramok vám dovolí nahliadnuť do vašej budúcnosti v oblasti bohatstva a prosperity. Ak je vaša čiara neporušená, môžete sa tešiť na úspešný a po finančnej stránke bezstarostný život. Ak je náramok neurčitý a prerušovaný, nemusí to hneď znamenať, že budete žiť v chudobe, ale bude pre vás oveľa náročnejšie dosiahnuť v tejto oblasti úspech a stabilitu.

Význam tretieho náramku

icreative.am

Váš tretí náramok je symbolom sily, slávy a moci. Výrazná a neporušená tretia čiara znamená, že budete, alebo sa stanete, veľmi významným a vplyvným človekom. Či už slávnou celebritou alebo mocným politikom.

Význam štvrtého náramku

icreative.am

Ak na svojej ruke nájdete aj štvrtú čiaru, ste naozaj raritou. Štvrtá čiara symbolizuje dlhý a energický život, pričom umocňuje symbol a význam tretieho náramku. Ak ste vlastníkom tejto čiary, ste naozaj šťastný človek.

Koľko čiar ste našli na svojej ruke vy?

Pozri aj: Ktoré znamenie zverokruhu v ženskom tele vie narobiť najviac škody? Ak tipujete, že je to rak, tak by ste…

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), icreative.am