Lekárka z Česka má pre ľudí jednoznačný odkaz: Ak sa bojíte očkovania, pozrite sa na toto

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Tereza Sedláčková)

Zdravotníci sú bezradní a mnohí ľudia ich nepočúvajú. Siahajú na dno svojich síl, no napriek tomu sa nájde množstvo ľudí, ktorí sa očkovania nielen boja, ale dokonca tvrdia, že je nebezpečné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pandémia zúri už dva roky, no stále sa nájdu ľudia, ktorí koronavírus spochybňujú a tvrdia, že je vymyslený, poprípade, že je to obyčajná chrípka. Niektorí ľudia zase argumentujú tým, že si nechcú dať do seba pichať chémiu. Pravda je však taká, že chémia je takmer vo všetkom, čo konzumujeme a v množstve liekov, ktoré užívame.

Silné fotografie zdravotnej sestry

Lekárka Tereza Sedláčková z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně zdieľala na sociálnych sieťach silné fotografie, ktoré hovoria za všetko. Upozornil na ne portál TVNoviny. „Někteří argumentují, že nechtějí očkováním do těla dostávat zbytečnou chemii. Tohle je jen část léků, co jsme dnes nachystali pro dva covid pozitivní pacienty na pár hodin. Volba je na každém z vás…“

Množstvo ľudí sa nechce dať zaočkovať, pretože má strach. V podstate je to prirodzená reakcia na niečo, čo je neznáme. Ministerstvo zdravotníctva v auguste zverejnilo niekoľko argumentov, ktoré sú odpoveďou na obavy, ktoré niektorí ľudia majú.

Najnovšie články