Ľudia ich rozhodnutie odsudzujú. Mladý pár nikdy nechce mať deti, aby zamedzili kontaminácii sveta

Lucia Mužlová

Foto: instagram

Aký je váš názor na neustále sa rozširujúcu populáciu? Vidina budúcnosti je jasná. Hrozí nám premnoženie a nedostatok zdrojov, čo si mnohí uvedomujú a rozhodnú sa, že nechcú mať potomkov. To je aj prípad dvoch atraktívnych ľudí z Kolumbie, Nathalie Guzman a Andrés Flu. Rozhodli sa, že deti nechcú. Dokonca zavesili na sociálne siete aj spoločné selfie, na ktorom pózujú s poradovou kartičkou na vazektómiu.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nath MG (@natymon8) on

Pár, ktorý je svojej myšlienke doslova oddaný, ozrejmil svoje konanie tým, že ani jeden z nich nechce prispievať ku kontaminácii planéty dieťaťom, pretože už teraz je preľudnená a poškodená. Aj keď je zvláštne chváliť sa podobným rozhodnutím na sociálnej sieti, je pochopiteľné, že Nathalie a Andrés chcú svoju myšlienku šíriť ďalej.

Nič šokujúce na tejto situácii nie je. Podobné rozhodnutie robí množstvo párov po celom svete. Ale keďže internet aj v roku 2019 zostáva internetom, k cudziemu rozhodnutiu sa museli vyjadriť aj haldy ľudí. Obrázok, ktorý Andrés zdieľal na svojom Instagrame niesol popis, ktorý hovoril, že sú obaja hrdí na to, že nikdy nebudú rodičmi.

Najnovšie články