Zachytená „trochu zvláštne“ s Archiem na prechádzke. Meghan môže byť konečne normálnou mamou

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Mnohí by čakali, že Meghan a Harry budú z odchodu z kráľovskej rodiny predsa len trochu sklamaný či rozčarovaní. Opak je však pravdou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa najnovších fotografií sa zdá, že Meghan Markle je viac, než len spokojná. Ako uvádza portál Today, na prechádzke so svojím osemmesačným synom Archiem a dvoma psíkmi sa usmievala od ucha k uchu. Neformálny záber na manželku princa Harryho je dosť rozdielny od všetkých fotografií, ktoré sme mali možnosť vidieť počas jej pobytu vo Veľkej Británii.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Find Fashion Updates(FFU)- KS (@findfashion_updates) on

Keď sa však pozriete, ako nesie Archieho v nosiči, zrejme ani vám sa to nepozdáva. To, či mala syna v nosiči správne necháme na posúdenie fanúšikom. Niektoré matky sa však vyjadrovali veľmi negatívne práve na spôsob nosenia. Najnovšie ju napodobnila aj herečka Shay Mitchell, ktorá sa nedávno stala maminou a s výsmechom jej ukázala, ako sa nosí dieťa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Higor Magela (@higormagela) on

Meghan je konečne šťastná

Fotografie zachytili paparazi vo Vancouveri, kde v súčasnosti spolu s Archiem sú. Priletel za nimi aj Harry. „Myslím, že je naozaj zaujímavé, keď sa na tie zábery pozriete. Je to tým, že sme nikdy nevideli tak úprimnú a skutočnú fotografiu Meghan len so svojimi psami a synom, keď žila vo Windsore. Okrem toho aj Harry prichádzajúci na letisko, podobne ako Meghan predtým. Veci sa teda už mohli zmeniť,“ uviedla korešpondentka NBC News London Kelly Cobiella.

Budú mať ochranu?

Foto: profimedia

Harry a Meghan budú mať menšiu ochranu svojho súkromia v Kanade ako v Anglicku. Pravidlá ochrany osobných údajov sú v Británii veľmi silné, hlavne ešte z čias, kedy boli Harry a William malí a chceli ich chrániť. Presunuli sa však na miesto, kde tieto pravidlá nie sú až také silné. To však neznamená, že sa nemôžu brániť. Ich právnici poslali list britským spravodajským strediskám hneď po zverejnení záberov z prechádzky, ako varovanie pred kupovaním a zverejňovaním fotografií od fotografov, ktorí ich sledujú.

Harry odletel za manželkou

Harry odletel naspäť do Vancouveru, aby bol so svojou manželkou a synom potom, čo vyriešil nové usporiadanie svojich povinností a zastúpenie v kráľovskej rodine. Rozhodnutie odísť bolo podľa neho veľmi dlhé a viedlo k tomu množstvo diskusií. Kráľovná však, podľa mnohých vyjadrení, ich rozhodnutie podporuje. Podľa editorky Vanity Fair Katie Nicholl, Harry túži po pokojnejšom živote. Je však veľmi smutný z toho, že musí odísť. Či svoje šťastie nájdu v Kanade, ukáže až čas.

Kate sa venuje kráľovským povinnostiam

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duchess of Cambridge Fan (@catherine._.middleton) on

Medzitým si vojvodkyňa Kate plní svoje kráľovské povinnosti. Ako uvádza portál Daily Mail, 38-ročná vojvodkyňa, manželka princa Williama a matka troch detí, navštívila ženskú väznicu a rozprávala sa taktiež s prepustenými ženami, ktoré v nej prebývali. S nimi sa rozprávala ešte v roku 2015, no medzitým ich prepustili a snažia sa urobiť všetko preto, aby dali dokopy svoju rodinu.

Stretla sa s väzenkyňami

Kate sa zaujímala aj o organizáciu Forward Trust, ktorá pomáha ženám vo väzení pochopiť ich problémy a pomôcť im lepšie sa zaradiť do bežného života. Podľa väčšiny žien, ktoré boli vo väzení, ich tam dostali rôzne traumy z detstva, ktoré nevedeli spracovať. Alkoholizmus, drogy a rozpad rodiny sú len niektoré z faktorov, ktoré ich ovplyvnili a dostali k páchaniu trestnej činnosti. Mnohé ženy si až vo väzení uvedomili, čo skutočne spravili a pobyt tam považujú za očistný.