Ľudia prinesú oblečenie svojich milovaných a v rukách tejto ženy sa mení na krásnych pamätných medvedíkov

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Mary Mac)

Život nie je len o tých krásnych veciach, je aj o strate a o smútku, ktorý sa však vždy dá premeniť na niečo iné. A keď vás opustil niekto, kto vám bol blízky, určite by ste si chceli aspoň čas z neho zachovať navždy. Možno vás poteší, že sa to dá, a to teda nádherným spôsobom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Každý okamih s milovanou osobou je vzácny. Svoje o tom vie aj Mary Macinnes, o ktorej informoval portál Bored Panda. Niekedy je ťažké predstaviť si, že niekto, koho milujete, s vami jedného dňa nebude, no keď sa tak stane, môžete si zachovať hmotnú spomienku. Mary vytvára rozkošné medvedíky zo starých odevov milovaných ľudí. Niektorí chcú takto zachovať spomienku pre ďalšie generácie, iní zase chcú, aby bol takto človek stále s nimi. Mary trávi zvyčajne 5 až 6 hodín tým, že plánuje, strihá, tvorí a šije každého medveďa a výsledok stojí za to. Mnohí si takto nechali ušiť aj spomienku na svojho psíka, kedy vytvorila medveďa z pelechu.

Nevytvára však len medvedíkov z vecí mŕtvych ľudí, ale aj zo žijúcich, jednoducho ako spomienku na každého, koho máte radi.Najnovšie články