Obľúbený slovenský herec sa stal opäť otcom. Zverejnil fotku so synčekom a prezradil jeho meno

Lucia Horáková

Úspešný slovenský herec, ktorého môžu teraz diváci sledovať v obľúbenom markizáckom seriáli Oteckovia prežíva jedno z najšťastnejších období vo svojom živote. V nedeľu 7. októbra mu manželka porodila jeho tretie dieťatko.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vladimír Kobielský už nie je trojnásobným oteckom len v markizáckom seriáli, ale aj v skutočnom živote. Jeho milovaná manželka Alena mu v nedeľu porodila synčeka, ktorý dostal menej používané meno Krištof.

S radostnou novinkou sa herec pochválil ešte v nedeľu na sociálnych sieťach, kde dokonca pridal fotku so svojou novou malinkou ratolesťou.

„Dnes o 14:30 hod. som sa stal tretíkrát otcom. Narodil sa nám Krištof! Všetkých pozdravuje, bozkáva svoju statočnú maminu,“ napísal krásny odkaz na Instagram.

Vlado Kobielský je divadelným, dabingovým a filmovým hercom, ktorý si zahral napríklad v seriáli Panelák, vyhral tanečnú súťaž Let’s Dance a najnovšie ho diváci milujú v mimoriadne úspešnom seriáli Oteckovia. Okrem pracovných úspechov sa mu darí aj v súkromí, a k jeho novému prírastku mu z celého srdca blahoželáme.

Lucy