Facundo Arana bude súčasťou Let’s Dance a mnohé slovenské herečky sú hotové. Neuveríte, ako na ne zareagoval

Dana Kleinová

Foto: Instagram (letsdance.markiza) / Profimedia

Už čoskoro odštartuje nový ročník obľúbenej tanečnej šou. Všetci, ktorí sú do nej zapojení, sa už tešia a nedokážu odolať pridávaniu momentiek zo zákulisia, sľubujúc tak, že divákov naozaj čaká niečo veľkolepé. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Už tento víkend začne tanečná súťaž Let’s Dance. Markíza už stihla predstaviť všetkých súťažiacich, tanečníkov, moderátorov aj porotcov a influenceri, ktorí budú do súťaže zapojení tiež, sa už stihli priznať svojim fanúšikom sami prostredníctvom sociálnych sietí. Znova to teda bude šou nabitá známymi menami a nebude chýbať ani zahraničná hviezda. V minulej sérii to bol Mario Cimarro, ktorý sa pretancoval viacerými kolami, a tentoraz to bude Facundo Arana, ktorý zasadne na porotcovskú stoličku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa F A C U N D O (@facundoaranatagle)

Pripravuje sa na slovenskú slávu

Herec zatiaľ neprezradil, či sa už nachádza na Slovensku, alebo aké má plány počas týždňov, čo tu bude, no stihol už interagovať so slovenským publikom. Samozrejme, aj známe ženy sú len ľudia, a tak nie div, že sa rozhodli prejaviť svoju radosť z toho, že sa stretnú s hviezdou telenoviel ako je Facundo.

Facundo najprv prezdieľal príbeh Janky Kovalčíkovej, minuloročnej víťazky šou a neskôr zazdieľal aj odkaz „Vidíme sa čoskoro“ od Dominiky Kavaschovej. Hviezda Divokého anjela navyše pobláznila aj tohtoročné súťažiace. Ako pridal na svoje sociálne siete samotný profil Let’s Dance, Anna Jakab Rakovská a Patrícia Piešťanská už stihli nacvičovať znelky z telenoviel a z ich vystúpenia je jasné, že tiež vyrastali na telenovelách s atraktívnym hercom.

Reprofoto: Instagram (facundoaranatagle)

Najnovšie články