Matka sa stala terčom kritiky kvôli výchove svojej dcéry. Môže malé dievča robiť toto?

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mnohí rodičia sa snažia svoje deti viesť k tomu, aby vedeli hospodáriť s peniazmi. Táto matka sa však stala terčom kritiky.

Felicia vždy kladie veľký dôraz na to, že jej 7-ročná dcéra dbá na hodnotu peňazí. Ako uvádza portál Kidspot, vďaka triku si jej dcéra dokáže uvedomiť, že peniaze majú svoju hodnotu. Keď to však zdieľala verejne, reakcia ľudí je rozporuplná. Jej dcéra má každý týždeň zoznam domácich prác, za ktoré dostane na konci týždňa peniaze.

@feliciaraefarleythey just don’t teach this stuff anymore ##mothersofchaos ##momlife ##momthings ##parentinghack♬ Aesthetic Girl – Yusei

Peniaze jej vezme

Tieto peniaze však nemôže minúť na to, na čo chce. Časťou prispieva na domácnosť. Zostanú jej len dva doláre, za ktoré si môže kúpiť sladkosti. Felicia vysvetľuje, že to urobila ako hru a jej dievčatku sa to veľmi páči. Mnohí tvrdia, že dievčatko je príliš malé na to, aby platilo za život so svojou mamou. Ale potom tu boli takí, ktorí si myslia, že takto by malo vyrastať každé dieťa.

Peniaze, ktoré jej dcérka vracia, jej odkladá a dá jej ich, keď bude dospelá, aby mala nejaký finančný základ a nebola úplne bez peňazí.

0
Komentovať