Matúš Kolárovský sa vracia z liečenia. Jeho dojemné zvítanie s dcérou zverejnila Veronika

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známy herec a spevák je doma z liečenia. Ako prvé sa prišiel zvítať s dcérkou. Ich stretnutie zachytila na videu mamička Veronika.

Článok pokračuje pod videom ↓

O tom, že herec Matúš Kolárovský, ktorý vystupuje ako spevák pod umeleckým menom Yael, skončil na psychiatrii, sme vás informovali v článku ešte v januári. V tom čase bol herec neustále obklopený klebetami o tom, že berie drogy, bije ženy a dokonca sa pokúsil o samovraždu. Nakoniec aj on sám priznal, že má problém a rozhodol sa dať liečiť.

Reprofoto: Instagram (veronikatwiins)

Aspoň na chvíľu doma

Ako sa podarilo zachytiť portálu Emefka, vyzerá to však tak, že Matúš sa konečne mohol vrátiť domov a vidieť sa so svojou rodinou. Ako prvú totiž navštívil svoju dvojročnú dcérku Neu, ktorú má so speváčkou Veronikou Nízlovou. Jeho pobyt však má byť len dočasný a on mal dostať len niekoľkohodinovú priepustku. O to viac emotívne je, že sa svojich pár hodín vonku rozhodol stráviť práve so svojou dcérkou. Ich dojímavé stretnutie zachytila na videu práve Veronika a vyzerá to tak, že malá Nea neplánovala pustiť svojho ocka z objatia.

Reprofoto: Instagram (veronikatwiins)

Najnovšie články