Pamätáte si ešte film Princezná Fantaghiro? Teraz má skoro 60 rokov a neuveríte, ako vyzerá

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (fantaghiro_official)

Kto by si nepamätal nádhernú princeznú Fantaghiro, ktorá bola odvážna, krásna a bojovala za správnu vec. Táto populárna talianska séria bola populárna aj na Slovensku a od jej premiéry prešlo už 30 rokov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Alessandra Martines má 59 rokov a práve ona stvárnila princeznú Fantaghiro. Stále patrí medzi krásne a prirodzené ženy, kedy má v očiach stále rovnakú iskru, ako pred 30-timi rokmi. Alessandra sa už od detstva venovala umeniu a cestu k herectvu si našla prostredníctvom baletu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DonnaPOP (@donnapop)

Obe manželstvá sa skončili

Vystupovala vo Švajčiarsku, USA, Taliansku aj vo Francúzsku. Vo Francúzsku sa zoznámila so svojím manželom, filmovým režisérom Claudom Lelouchom. S ním má dcéru Stellu, avšak ich manželstvo sa skončilo, keďže podľa informácií ju podvádzal a ubližoval jej.

Patrí medzi krásne ženy

Alessandra sa potom zaľúbila a následne vydala za herca Cyrila Decoursa, ktorý bol od nej o 20 rokov mladší. Keď mala 49 rokov, narodil sa im syn Hugo, no nakoniec sa tiež rozviedli. Mnohí si Alessandru pamätajú hlavne ako princeznú Fantaghiro, avšak hrala v mnohých ďalších filmoch a seriáloch.