TEST: Čo ste na obrázku uvideli ako prvé? Dievča, scenériu alebo lebku?

Lucia Mužlová

Aj bez toho, aby ste vypĺňali dotazníky niekoľko hodín, o vás dokážu vaše dojmy vypovedať mnoho. Napríklad z obrázkových testov. Rovnako praktické je aj to, že veľa z nich je dnes už ľahko dostupných, a tak nemusíte ani vychádzať z domu.

Článok pokračuje pod videom ↓

V tomto prípade pôjde o krátky obrázkový test, pri ktorom sú dôležité vaše prvé dojmy.

Ako to funguje?

pixabay.com

Psychologické testy vo forme obrázkov sú pravdepodobne najjednoduchšie, čiže aj najrýchlejšie. Jediné, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na obrázok a vnímať ho svojím spôsobom. Čiže byť prirodzený. Neskúšajte sa na to pozerať rôznymi spôsobmi z rôznych vzdialeností či uhlov. Buďte úprimný a zamerajte sa na to, čo uvidíte ako prvé.

Áno, stáva sa, že niekomu trvá dlhšie, kým na obrázku niečo konkrétne identifikuje, avšak akonáhle sa vám to podarí, šup ho pozrieť sa na výsledky a v prípade, že chcete obrázok analyzovať z rôznych uhlov, vráťte sa k nemu až potom.

Tak prosím nepodvádzať a hor sa do toho !

Tu je obrázok

View this post on Instagram

artist #karlkwasny

A post shared by @ bizarreartcult on

Čo vidíte? Všimli ste si ako prvé dievča, lebku alebo scenériu?

Teraz, keď už vaše oči a mozog zadefinovali konkrétny obrázok, je načase pozrieť sa na výsledky a odhaliť tak niečo z vašej osobnosti.

Dievča

Ak ste si na snímke ako prvé všimli malé dievčatko, naznačuje to, že ste pôvabný. Priťahujete ľudí vďaka vášmu šarmu. Vediete hlboké a zmysluplné rozhovory. Váš prejav je pravdepodobne rázny a jasný a má schopnosť prinútiť človeka, aby sa zastavil a nechal sa unášať vaším hlasom. Viete, ako uchopiť veci, ktoré si vytýčite, vďaka čomu zvládnete čokoľvek, čo si zaumienite. Ľahko dokážete upútať pozornosť a patríte medzi tých kreatívnych.

Navyše ste aj veľmi záhadná osoba!

Nie, nejde o nič mysteriózne. Ide len o to, že nie ste vždy presne taký, aký sa zdáte ostatným. Vaše skutočné ja je odlišné a ukazujete ho len tým najbližším. Svoje úspechy si držíte  v tajnosti a svoje myšlienky nenaservírujete na podnose len tak niekomu. Máte schopnosť vzbudzovať v ľuďoch pocit zvedavosti. Možno to bude zapríčinené aj tým, že sa len tak niekomu neotvoríte a idete na to kúsok po kúsku.

Lebka

Aj keď si väčšina spája s lebkou negatívne emócie, netreba sa báť. Ba naopak. Lebka naznačuje, že budete človek s dobrým srdcom. Ste otvorený návrhom a radám a dávate priestor aj cudzím názorom, bez ohľadu na to, či s nimi súhlasíte alebo nie. A to je v dnešnom svete naozaj cenná vlastnosť.

Napovedá to tiež, že ste rozumná osoba. Dokážete sa ľahko vžiť do pocitov svojich blízkych a súcitíte s nimi. S ľuďmi zaobchádzate láskavo. Učíte  sa rýchlo a tiež sa viete rýchlo prispôsobiť danej situácii. Vďaka týmto vlastnostiam k vám ľudia prechovávajú rešpekt a úctu. A aby sme nezabudli – tiež patríte medzi tých pôvabných.

Scenéria

Ak ste spozorovali scenériu, ste pravdepodobne vášnivý človek. Idete si za svojimi snami a cieľmi, ktoré ste si vytýčili. Taktiež si radi vychutnáte svoje koníčky a nenecháte si ich pokaziť inými, pre daný moment nepotrebnými myšlienkami. Ďalším vaším pozitívnym zvykom je pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú. Vaša dobrá nálada a pozitívna myseľ sú priam nákazlivé a dokážete vďaka tomu zmeniť rozpoloženie ľudí vo vašom okolí. Ak ste si všimli ako prvú práve scenériu, znamená to, že ste psychicky silný a nebojíte sa urobiť krok, o ktorom ste presvedčený, že je správny. Ľudia do vás vkladajú dôveru, lebo vedia, že ich nesklamete.

Pozri aj: TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Nôž, húsenicu, motýľa alebo jablko? Odhaľuje to veľa o vašom podvedomom strachu

zdroj: babskeveci.sk, tapoos

Najnovšie články