Nové zábery Meghan Markle sa stali virálne. Ich zverejnenie odložili kvôli úmrtiu kráľovnej Alžbety

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofsussexdaily)

Zábery Meghan Markle, ktoré vznikli pri príležitosti rozhovoru pre časopis Variety, uzreli svetlo sveta len nedávno. Vydanie sa posunulo po úmrtí kráľovnej Alžbety.

Článok pokračuje pod videom ↓

Práve týchto niekoľko záberov sa stalo virálnym. V rozhovore pre Variety taktiež prezradila niekoľko zaujímavostí, ktoré ste možno netušili. Veľký rozhovor s vojvodkyňou Meghan Markle opäť ukázal niečo z jej osobnosti a súkromia. Rozhovor je súčasťou vydania Power of Women, ktorý je venovaný silným ženám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Variety (@variety)

Virálne zábery

Číslo s Meghan Markle a jej fotografiami malo vyjsť skôr, avšak posunulo sa kvôli úmrtiu kráľovnej Alžbety. Vojvodkyňa taktiež prehovorila o pocitoch, ktoré zdieľala s princom Harrym po smrti jeho starej mamy. Podľa nej bolo pre ňu dôležité, že mohla byť po jeho boku. Zároveň je vďačná za to, že ju mohla spoznať a tráviť s ňou čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Variety (@variety)

K herectvu sa vrátiť neplánuje

Meghan tiež povedala, že sa neplánuje vrátiť k herectvu, hoci je pravda, že nikdy nehovor nikdy. Harryho spolu s Meghan v súčasnosti sprevádza štáb Netflixu, ktorý o nich pripravuje dokument. Ten bude o ich odchode z paláca. V rozhovore hovorila Meghan aj o svojich podcastoch Archetypes, kedy absolvovala rozhovor s Paris Hilton, z ktorej bola nervózna a priznala si, že si o nej robila obrázok na základe toho, čo o nej čítala či počula.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Variety (@variety)

V rozhovore tiež odpovedala na otázku, ako by reagovala na to, keby deti chceli byť súčasťou šoubiznisu. „Jasné, super. Keď ste rodičom, chcete, aby robili to, z čoho majú radosť. Samozrejme, sú súčasťou rodiny, ktorá od nich bude mať určité očakávania, chcem však, aby našli vlastnú cestu.“ Prehovorila tiež o tom, že veľa ľudí bude mať názor na to, čo skutočne otvorilo dvere ich deťom, je však dôležité mať talent.