Obliekla si špeciálne šaty, aby si uctila pamiatku svojho otca. Steve Irwin sa však svadby svojej dcéry nedožil

Kristína Hagarová

Foto: TASR archív

Dcéra známeho krotiteľa krokodílov, Bindi Irwin, si zobrala za muža svoju detskú lásku a vzdala hold otcovi a rodine, keď si na seba dala špeciálne svadobné šaty.

21-ročná ochranárka zvierat si za manžela zobrala Chandlera Powella, svoju detskú lásku, 25. marca, bez akýchkoľvek hostí, vzhľadom na situáciu s COVID-19. Ako informoval portál Unilad, svadbu sprevádzali prísne opatrenia, napriek tomu však bola špeciálna, a to hlavne kvôli svadobným šatám.

Šaty, ktoré majú svoj význam

Tie boli inšpirované svadobnými šatami jej mamy, ktorá si v roku 1992 zobrala za muža jej otca, Stevea Irwina, ktorý tragicky zahynul po bodnutí rajou. „Chcela som niečo veľmi podobné, pretože už ako maličká som obdivovala šaty mojej mamy. Keď som mala asi 12 rokov, obliekla som si ich a bolo to naozaj zvláštne. Tie šaty sú v rodine už veľmi dlho,“ povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bindi Irwin (@bindisueirwin),

Našla model, ktorý bol dokonalý

Nemohla si obliecť tie isté šaty, pretože sa jej nehodili a nebol čas ich prispôsobiť, bola však schopná nájsť model, ktorý ich napodobnil. Povedala, že len čo ich videla, vedela, že to sú ony. „Povedala som: Oh, Bože, toto sú ony, to sú tie šaty. A začali sme plakať,“ povedala. Podľa nej boli šaty dokonalé, pretože jej pripomínali rodinu a hlavne otca.

Odmalička milovala svadby

Jej mama Terri zverejnila na svojom Twitteri fotografiu malej Bindi, keď bola ešte dievčatko. „Moja nádherná Bindi milovala všetko, čo sa týka svadieb, odkedy bola malé dievčatko. Zdá sa, že som len raz žmurkla a oslavuje svoju vlastnú svadbu, s jej spriaznenou dušou, Chandlerom. Veľmi vás ľúbim,“ napísala.

Láska víťazí

Bindi o svojej svadbe informovala na Instagrame a odhalila, že aj keď nemohli mať hostí, mama jej pomohla pripraviť sa a brat ju zase odviedol k oltáru. „Chandler sa stal mojím manželom a spolu sme zapálili sviečku v spomienke na môjho otca,“ napísala. 21-ročná Bindi má šťastie, pretože sú všetci spolu v zoologickej záhrade, takže spolu trávia čas a starajú sa o zvieratá. „Všetkým, ktorí to čítajú, zostaňte v bezpečí, vo vhodnej vzdialenosti a pamätajte si, že láska víťazí.“