Obrovská pocta pre Zuzanu Čaputovú. Na sociálnych sieťach ju zdieľala svetoznáma hollywoodska herečka

Kristína Hagarová

FOTO TASR - Jaroslav Novák

Ženy jednoducho vládnu svetu. Už dávno nežijeme v dobe, kedy ženy nemajú v politike miesto. Hoci ešte stále musíme občas bojovať s predsudkami a rôznymi problémami, podstatné je, že sa to stále lepší.

Prezidentka Zuzana Čaputová je skutočne dôležitou osobnosťou nášho štátu. Okrem toho, že patrí medzi najobľúbenejších a najdôveryhodnejších politikov, najnovšie sa môže pochváliť ďalšou úžasnou poklonou. Na svojom Instagrame na ňu upozornila svetoznáma herečka Jennifer Aniston.

Reprofoto: Instagram (jenniferaniston)

Medzi silnými ženami

51-ročná herečka na sociálnej sieti zdieľala sériu príbehov, kde upozorňovala a vyzdvihovala mocné ženy z celého sveta, ktoré sú súčasťou politiky. Takto im svetoznáma hviezda zložila poklonu. Naša prezidentka sa teda ocitla napríklad medzi premiérkou Nového Zélandu Jacindou Ardern či fínskou predsedníčkou vlády Sannou Marin.

Jennifer Aniston, ktorá je hviezdou mnohých filmov, ale aj jedného z najpopulárnejších seriálov Priatelia, kde hrala Rachel Green týmto urobila krok, kde skutočne vyzdvihla ženy v politike na celom svete.

0
Komentovať