Pohodlne schudnete aj pred televíziou. Stačí vám len 10 minút denne, no toto cvičenie vám zmení život

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (pamela_rf)

Kto by nepoznal Pamelu Reif, ako keby nikdy necvičil doma, len pomocou videí na internete. Samozrejme, toto vyhlásenie je trochu prehnané, no napriek tomu je to práve toto 25-ročné žieňa, ktoré pobláznilo milióny ľudí na celom svete.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pamela Reif má 25 rokov, pochádza z Nemecka a stala sa známou hlavne vďaka jej cvičebných videám, ktoré pobláznili ľudí po celom svete. Na Instagrame má už 7,9 milióna sledovateľov a jej cvičenia bavia mnohé ženy, ale aj mužov po celom svete. Jej cvičenia pritom väčšinou nemajú viac ako 20 minút, no garantujeme vám, že sa pri nich určite poriadne zapotíte.

Poriadne sa zapotíte

Stačí, keď si vyberiete či si chcete zacvičiť celé telo, poprípade konkrétnu časť, výber je len na vás. S Pamelou si môžete vybrať aj úroveň cvičenia podľa toho či ste začiatočník, alebo už pokročilý. Samozrejme, pri cvičení nezabúdajte na to, že výsledky nemôžete očakávať hneď na druhý deň.

Nezabúdajte aj na stravu

Stravu by ste taktiež nemali podceňovať a jednoznačne by ste sa mali začať sústrediť na to, čo konzumujete a v akých množstvách sa stravujete. No tip na výborné cvičenie sa určite hodí každému, kto chce so sebou niečo robiť, nemyslíte?