Pracujete už dlhodobo z domu? Jeden z najobľúbenejších luxusných rezortov vám ponúka súkromnú pláž

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Kvôli koronavírusu mnohí ľudia začali pracovať v prvom rade z domu. Niektoré firmy dokonca spozorovali, že ľudia sú doma oveľa produktívnejší.

Mnohí ľudia však pociťujú, že by chceli pracovať v oveľa pokojnejšom a krajšom prostredí, aké práve majú. Viete si predstaviť, že by ste sedeli aj s počítačom na terase, počuli by ste šum mora a vdychovali krásny vzduch? Portál Unilad informoval o zaujímavej ponuke, ktorú ponúka luxusný rezort na Maldivách.

Foto: unsplash

Pracovný balíček

Nazvali to „pracovný balíček“, ktorý má pomôcť všetkým pracovníkom, ktorí robia z domu, prežiť svoj deň v pokoji a pohodlí. Balíček obsahuje osobného asistenta a taktiež aj toľko občerstvenia, koľko potrebujete ako aj bezplatnú práčovňu. Nautilus Maldives bol znovu otvorený práve teraz a ponúka príležitosť stráviť pracovný čas v tom najviac idylickom prostredí práve teraz. Tí, ktorí si tento balíček rezervujú, môžu zostať na Maldivách 21 dní, pracovať so svojej vlastnej „kancelárie“ na pláži, s prístupom k vode a pláži.

Foto: unsplash

Nie je to lacná záležitosť

Samozrejme, tento druh balíka vôbec nie je lacný a pre mnohých ľudí je nedostupný. Pobyt na dve noci pre dve osoby v jednom z 26 plážových domčekov Nautilus Maldives stojí 23 250 dolárov, dvojtýždňový alebo trojtýždňový stojí 37 850 dolárov alebo 52 000 dolárov. To určite nie je lacná záležitosť. Okrem toho, že môžete v tomto luxusnom rezorte pracovať, môžete si po povinnostiach užiť aj množstvo aktivít, vrátane kúpeľov alebo wellness.

Foto: unsplash

Stojí to za to

Na svojej webovej stránke uvádzajú, že Nautilus Maldives je lákavým kúskom slobody na ohromujúcom atolskom ostrove Baa, ktorá sa nachádza v rezervácii UNESCO a ponúka nespútaný život. Každý návštevník objaví tie najvzácnejšie poklady života a dary, ktoré sa za peniaze kúpiť nedajú. Čas, slobodu a útočisko. Hoci je pravda, že tento druh oddychu je trochu mimo cenovej kategórie väčšiny ľudí, je pravda, že stojí za to o takomto výlete aspoň premýšľať, no nie?