Presnejšie ako horoskop znamení zverokruhu. Zistite o svojej osobnosti viac na základe dátumu vášho narodenia

Michaela

Zaujímate sa o znamenia zverokruhu, charakteristiky osobností, horoskopy? Nie raz nám o nás samých vedia toho povedať mnoho. Možno ich sledujete pravidelne, možno len raz za čas zo zvedavosti, možno vôbec. Je na vás, do ktorej skupiny sa pridáte alebo už patríte, jedno je však isté. Niekedy vedia charakteristiky celkom prekvapiť tým, ako sadnú. Bude to platiť aj tentokrát? Prečítaje si, čo o vás hovorí mesiac vášho narodenia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Január

pixabay.com

Ľudia narodení v tomto mesiaci sú ambiciózni, nezávislí a rodení vodcovia. S budovaním kariéry nemajú žiaden problém, ľudia sú však aj kvôli tomuto ku ním mnohokrát kritickí. Pokiaľ niečo trápi ich rodinu, neváhajú podať pomocnú ruku.

Február

Deti februára milujú slobodu, sú lojálne a čestné. Kladú veľký dôraz na vzťahy, a čo sa týka materializmu, je to pre nich cudzí pojem, zato inteligencia a citlivosť je im vlastná.

Marec

Marcové osobnosti sa niekedy trochu uzatvárajú pred svetom, pretože nedokážu dôverovať všetkým. Sú trocha plaché, avšak majú veľké šťastie čo sa týka financií a zabezpečenia.

Apríl

pixabay.com

Pod krídlami apríla sa rodia atraktívni ľudia, ktorí majú okolo seba tých správnych ľudí. Sú to mnohokrát impulzmi poháňané osobnosti. Občas padnú, netrvá im však dlho sa opäť postaviť na pevné nohy.

Máj

Ľudia narodení v mesiaci máj sú kreatívni a citliví. Najradšej trávia svoj čas s blízkymi – rodinou, priateľmi. Veci, ktoré sú im proti srsti, ich vedia pomerne podráždiť.

Jún

Júnové osobnosti sú dobrosrdečné, slušné, avšak pomerne ľahko ovplyvniteľné. Často sa im stáva, že musia zaplatiť za svoju veľkorysosť. Aby sa im darilo v práci, nesmie v nej chýbať kreativita a tvorivosť.

Júl

pixabay.com

Ľudia narodení v strede leta sú mimoriadnymi, charizmatickými osobnosťami. Veľmi im záleží na rodine. Neteší ich, keď sa im niekto snaží narušiť ich zázemie.

August

Augustové osobnosti sú skvelými priateľmi aj partnermi, ak sa im však čosi znepáči, často sa stávajú agresívnymi. Najdôležitejšími vecami v živote sú pre nich kariéra a rodina. Sú vynikajúcimi lídrami, preto sa im veľmi darí v budovaní kariéry, avšak často na úkor zdravia.

September

Čerstvé jesenné deti sú charakteristické disciplinovanosťou a starostlivosťou o iných. Srší z nich inteligencia a majú vynikajúcu pamäť. Čo im však škodí je, že sa niekedy až príliš zaoberajú klebetami a chýrmi.

Október

pixabay.com

Ľudia narodení v tomto mesiaci sú charizmatickí a veľmi priateľskí, ambiciózni a vytrvalí, avšak niekedy trochu egoistickí. Sú to citlivé osobnosti, ľahko zraniteľné. Takiso sú skvelými vodcami, preto sa im darí v živote a práci.

November

November nám prináša optimistické a veľmi inteligentné osobnosti. Sú však nesmierne citliví, čo ich často zráža na zem, avšak sa vedia pomerne rýchlo vzchopiť.

December

Veľmi zaujímavé osobnosti sa rodia v decembri. Zaujíma ich tajomno, filofozia, abstraktné veci. Ich duša túži po dobrodružstve a zábave, nemá rada prudké zmeny.

Našli ste sa vo svojom mesiaci? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Mamička kúpila dcéram cestoviny podľa ich želania. Keď ich uvarila a uvidela, čo vlastne jedia, ostala v obrovskom šoku

zdroj: Miška