Príbeh za svadobnými šatami Britney Spears. Ako nevesta poriadne prekvapila a toto je dôvod, prečo

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (britneyspears)

Kontroverzná Britney Spears sa vydala a zdieľali tiež niekoľko záberov z ich ohromnej svadby. Aj keď bola plná známych osobností, obradu sa zúčastnilo približne 60 ľudí. Mnohých však prekvapili šaty, ktoré mala Britney na sebe.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, medzi hosťami boli napríklad aj Madonna, Paris Hilton, Kathy Hilton či Drew Barrymore. Britney mala na sebe svadobné šaty od Versace a podľa zdrojov kráčala k oltáru počas pesničky od Elvisa Presleyho, „Can’t Help Falling in Love“. Vo svadobných šatách vyzerala úžasne, čo potvrdilo niekoľko ľudí. Dokonca plakala od šťastia. A aj keď jej vizáž bola rovnaká, svadobné šaty menila trikrát. V hlavnej úlohe však boli tie od Versaceho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Britney Videos (@britstube)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Priya (@_the2001club_)

Jednoduché šaty

Podľa ďalších zdrojov novomanželia odchádzali v bielom Rolls Royce s klasickým nápisom „Just Married“ a oslava sa končila o 22.30. Svoj svadobný deň si Britney predstavovala 9 mesiacov. Plánovať začala v novembri a chcela, aby to bolo dokonalé. Jej svadby sa však nezúčastnili synovia Sean Preston a Jayden James.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Donatella Versace (@donatella_versace)

Prezliekala sa až trikrát

Mnohí ľudia zostali z jej svadobných šiat prekvapení, pretože čakali niečo veľkolepejšie alebo odvážnejšie, no speváčka všetkým vytrela zrak a vybrala si niečo jednoduché a elegantné. S jej partnerom sa stretli v roku 2016 a ihneď si sadli. Pred niekoľkými mesiacmi tiež prekvapila, keď oznámila tehotenstvo, avšak neskôr na Instagrame oznámili, že o dieťatko prišli.

Najnovšie články