Príbeh za svadobnými šatami Britney Spears. Ako nevesta poriadne prekvapila a toto je dôvod, prečo

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (britneyspears)

Kontroverzná Britney Spears sa vydala a zdieľali tiež niekoľko záberov z ich ohromnej svadby. Aj keď bola plná známych osobností, obradu sa zúčastnilo približne 60 ľudí. Mnohých však prekvapili šaty, ktoré mala Britney na sebe.

Ako píše portál People, medzi hosťami boli napríklad aj Madonna, Paris Hilton, Kathy Hilton či Drew Barrymore. Britney mala na sebe svadobné šaty od Versace a podľa zdrojov kráčala k oltáru počas pesničky od Elvisa Presleyho, „Can’t Help Falling in Love“. Vo svadobných šatách vyzerala úžasne, čo potvrdilo niekoľko ľudí. Dokonca plakala od šťastia. A aj keď jej vizáž bola rovnaká, svadobné šaty menila trikrát. V hlavnej úlohe však boli tie od Versaceho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Britney Videos (@britstube)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Priya (@_the2001club_)

Jednoduché šaty

Podľa ďalších zdrojov novomanželia odchádzali v bielom Rolls Royce s klasickým nápisom „Just Married“ a oslava sa končila o 22.30. Svoj svadobný deň si Britney predstavovala 9 mesiacov. Plánovať začala v novembri a chcela, aby to bolo dokonalé. Jej svadby sa však nezúčastnili synovia Sean Preston a Jayden James.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Donatella Versace (@donatella_versace)

Prezliekala sa až trikrát

Mnohí ľudia zostali z jej svadobných šiat prekvapení, pretože čakali niečo veľkolepejšie alebo odvážnejšie, no speváčka všetkým vytrela zrak a vybrala si niečo jednoduché a elegantné. S jej partnerom sa stretli v roku 2016 a ihneď si sadli. Pred niekoľkými mesiacmi tiež prekvapila, keď oznámila tehotenstvo, avšak neskôr na Instagrame oznámili, že o dieťatko prišli.

0
Komentovať