Priložila aj fotografie. Mamička zdieľala tip, ako sa jej podarilo zrekonštruovať celú kuchyňu len za 44 eur

Gabriela Kinčoková

Foto: flickr

Pokiaľ sa rozhodnete prerábať, môže vás to stáť naozaj veľa peňazí. Namaľovanie, kúpa nového nábytku a samotná rekonštrukcia často vychádzajú aj na niekoľko tisíc eur. Niektorí ľudia sú natoľko šikovní a inšpiratívni, že im na prerábanie stačí aj 50 eur. Neveríte? Sledujte túto premenu kuchyne, ktorá viac nestála.

Andrea Shortt prerobila svoju kuchyňu len za 44 eur. A musíme povedať, že jej premena naozaj stojí za to. Majiteľka nápadu sa oň podelila aj v skupine na sociálnej sieti Facebook, kde zdieľala fotografie. Nič by na tom nebolo také zaujímavé a pozoruhodné, keby jej premena nestále len 44 eur. Na fotkách, ktoré Andrea pridala na sociálnu sieť je vidieť ako vyzerala kuchyňa pred a po prerábke. Musíme povedať, že tá kuchyňa vôbec nebola taká zlá. Jej 44 eur, ktoré na prerábku minula boli z väčšiny využité na základnú farbu, ktorou natierala starú kuchynskú linku. Fotografie zdieľala aj na Instagrame, prezriete si ich keď kliknete na šípku vpravo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea Shortt (@andrea_shortt) on

Nové kľučky na skrinky kúpila cez ebay a vyšli ju len 9 eur. „Zabralo mi to len dva dni. Prvý deň som všetko natretla a nechala som to všetko zaschnúť. Druhý deň som na skrinky dávala nové kľučky. V ten istý deň som ešte natierala skrinky z vnútra,“ napísala na sociálnu sieť Andrea. Na jej prácu mnohí ľudia reagovali pozitívne a jej fotky sa páčili vyše 4 000 ľuďom. Andreu ľudia za prácu veľmi pochválili a mnohí napísali, že sa chystajú od nej inšpirovať. „Vyzerá to veľmi dobre, odviedli ste dobrú prácu,“ napísal jeden z čitateľov.

A presne o tom to je. Nemusíte na novú kuchyňu minúť 1000 eur. Stačí, ak jednoducho do toho, čo robíte dáte lásku a kus kreativity. Andrea je dôkazom toho, že aj obyčajné namaľovanie stačí na to, aby ste vdýchli do starého nábytku nový život. Ako sa hovorí – zmena je život!

ladbible.com

Najnovšie články