Rodičia zažili šok, aký si nepredstavovali ani v najhoršom sne. Ich trojročné dievčatko sa utopilo vo vani

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Trojročné dievčatko sa utopilo vo vani po tom, ako ho rodičia našli v bezvedomí. Malé dievčatko Iris-Mae Aubrey opisovali ako krásne, šikovné, vtipné dieťa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, rodičia ju našli v bezvedomí vo vani. Iris-Mae bývala so svojimi rodičmi a bratom v rodinnom dome, kde boli privolaní záchranári. Na pojednávaní vysvetlili, že Iris-Mae objavili v kúpeľni, keď nereagovala na ich volanie.

Záchranárom sa dievčatko nepodarilo zachrániť

Záchranári dorazili na miesto po chvíli a snažili sa dieťatko oživiť, čo sa im, žiaľ, nepodarilo. Teraz rodinná priateľka Ayesha Powell zorganizovala v mene rodičov zbierku, ktorá by rodine pomohla. Momentálne vyzbierali viac ako 10-tisíc libier. „Iris-Mae bola krásne, šikovné, vtipné dievčatko, ktoré bude chýbať každému, kto ho poznal. Bola úžasnou dcérou a staršou sestrou. Život rodiny sa navždy zmenil,“ napísala.

Ďalej dodala, že by chceli získať čo najviac peňazí, aby ich v tejto ťažkej situácii podporili. „Všetky dary pôjdu na to, aby Iris-Mae odišla tak, ako si zaslúži a aby jej rodičia nemali žiadny finančný stres a mohli svoju dcéru oplakať… Ďakujeme vám za všetky štedré dary a podporu, nemáme slov a nemyslím, že sa dá slovami vyjadriť, ako veľmi si to vážime.“

Najnovšie články