Rodina a blízki Angeliny Jolie sa strachujú o jej zdravie! Keď sa naposledy objavila na verejnosti, všetci boli v šoku z tejto jednej veci

Monizz

V poslednom čase to jedna z najpopulárnejších hollywoodskych herečiek nemala jednoduché. Po skrachovanom vzťahu, rozvode a starostlivosti o deti, súdnych sporoch s bývalým manželom a množstve iných súkromných problémov sa zdá, že na ňu všetko akosi dolieha. Jej známi tvrdia, že potrebuje odbornú pomoc.

Článok pokračuje pod videom ↓

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

Napriek viere, že sa všetko dá do poriadku, to osud chcel inak a hviezdny pár Angelina a Brad sa už k sebe nevrátili. Situácia medzi dvomi ľuďmi nie je ľahká, no povedzme si otvorene, nie sú ani prví, ani poslední. Aj preto si Angelinini blízki myslia, že by mala vyhľadať odbornú pomoc a nepasovať sa s problémami sama, pretože to prestáva zvládať.

Je zničená

Herečka sa dlhodobo skrýva pred zrakom novinárov a snaží sa zo všetkých síl strážiť si súkromie. Pred bývalým manželom sa snaží zasa skrývať svoje deti a tvrdohlavo odmieta, aby sa s nimi Brad stretával. Ten v nedávnom rozhovore pripustil, že Angelina síce vie o jeho novej známosti, no ani za svet si neželá, aby sa s ňou ich spoloční potomkovia stretali. Podľa nej pre ich deti nikto nebude žiadna Bradova partnerka dosť dobrá.

View this post on Instagram

👩‍👧‍👧❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

Po rozchode s Pittom, kde mimochodom sama požiadala o rozvod, sa akosi nevie spamätať. Pitt si medzičasom našiel novú priateľku a je len otázkou času, ako dlho im to vydrží. Napriek tomu sa zdá, že Angelinu táto skutočnosť zničila, a keď si zrátala, čo všetko sa na jej hlavu zosypalo, zrejme pochopila, že sláva znamená len veľmi málo oproti tomu, aký krehký vie byť osud.

https://www.instagram.com/p/Ba1p_BcBrMp/?taken-by=brangelinaofficial

Angelina údajne trpí depresiami a stratila už desiatky kilogramov. Podľa niektorých svedkov herečka nejedáva, a ak, tak len veľmi málo. „Je dôležité, aby bol pri Angeline niekto, kto bude sledovať aspoň to, či prijíma potravu. Kedysi to bol práve Brad, kto ju dokázal presvedčiť, aby sa stravovala normálne,“ hovorí zdroj z jej blízkeho prostredia. Angelina mala vždy sklon k anorexii a z tohto boja sa dostala vďaka chápavému a podporujúcemu partnerovi. Toho však už dnes nemá, a tak sa zdá, že na obzore je ďalší problém.

https://www.instagram.com/p/BavYzj-hmbo/?taken-by=brangelinaofficial

Aj napriek tomu, že Jolie si je svojej situácie aj zdravotného stavu vedomá, nechce sa vzdať. Na naliehanie rodiny sa obrátila na lekárov a odborníkov na stravovanie a takisto sa vrátila k jóge. Či jej toto všetko pomôže vyriešiť emocionálne problémy, je vo hviezdach.

Zatiaľ sa zdá, že aspoň na oko je všetko v poriadku. Nedávno sa totiž po dlhom čase ukázala na verejnosti a hoci vychudnutá, ale nešetrila úsmevmi. Ktovie, možno aj Angelina nájde zaslúženú lásku a partnera, ktorý jej bude oporou, akou bol dlhé roky jej predošlý.

View this post on Instagram

💖

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

Pozri aj: Briti sú rozhorčení a kráľovná je v koncoch! Hneď dve porušenia pravidiel v priebehu niekoľkých hodín má na svedomí princ Charles a jeho mladší syn princ Harry

zdroj: babskeveci.sk (M)