Slovák napísal silný odkaz pre všetkých chlapov a má už tisíc reakcií: Kvôli tejto chybe som prišiel o životnú lásku

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mnohí muži celý život robia všetko preto, aby mali peniaze. Najprv pre seba a potom čakajú na to, kedy budú mať dostatok peňazí na založenie rodiny. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ženy bývajú často veľmi trpezlivé a chápavé, no tiež len do momentu, kedy sa nestanú peniaze prioritou číslo jedna. Vtedy už často žena stratí trpetlivosť. Peniaze nie sú všetko a hoci sa bez nich žije ťažko, šťastie a lásku nám určite zabezpečiť nevedia. Svoje o tom vie aj Slovák, ktorý napísal silný príspevok na stránku Priznania žien. Jeho slová majú tisíce reakcií a stovky komentárov.

Odkaz pre chlapov

„Toto nie je priznanie ale odkaz pre chlapov od chlapa… 6 rokov dozadu som myslel, že žijem ten najlepší a najspokojnejší život. Bol som manažér nočného klubu, kde som zarábal nadštardante na slovenské pomery a našiel som si ženu svojho života. Snažil som sa ju spraviť šťastnú a dať jej aj nemožné… Ale to nemožné bolo z mojej strany hmotné veci, ako sú tričká, kabelky a podobné hlúposti, často prevyšujúce cenu 1 000 €.

Foto: unsplash

Ja som sa snažil zarábať peniaze a naivne som si myslel, že aj ona je spokojná. Po čase sme sa rozhodli, že kúpime dom, aby sme mali viac miesta pre našu nadchádzajúcu rodinu. Každú pomaly druhú noc som trávil v práci a ona bývala sama v tom veľkom dome. Nejednu noc ma čakala do rána, aby si so mnou ľahla a zaspala, lebo sa v tom dome bála aj napriek tomu, že tam boli dva dobermany. Nejedenkrát ma prosila, nech zmením prácu, aby sme spolu trávili viac času. Ale ja som bol tak zaslepený prácou a peniazmi, že som to žzdy nejak argumentoval.

Chcela rodinu

Niekoľkokrát sme sa pokúšali o dieťa, ale neúspešne. Nebrali sme to tak vážne, veď raz sa podarí. Začali sme spolu plánovať svadbu, ale nejak sme z toho upustili ani neviem prečo. Časom som peniaze minul na, už teraz to môžem povedať, úplne hlúpe a zbytočné auto mercedes, len aby som si splnil svoj detský sen. Bolo to úplne zbytočné auto, keďže jak ja, tak aj moja priateľka sme mali každý svoje auto. Proste namiesto toho, aby som za tie peniaze spravil svadbu podľa jej predstáv som to radšej minul na úplnú sprostosť.

Peniaze lásku neznamenajú

Celý čas čakala, že tú svadbu spravíme a posunieme náš vzťah ďalej, ale ja zaslepený som jej signály nevnímal a bral som to tak, že peniaze sú tak musi byť dobre… Ale nie, nebolo to tak a moja najdrahšia láska a dovolim si povedať, keďže nie som najmladší, tak aj moja životná žena, ktorú do dnešného dňa neskutočne milujem, časom pookriala a začala sa mi odsudzovať. Až veľmi neskoro som zistil, že som jej nedal to najdôležitejšie, a to je rodinná pohoda a naivne som myslel, že veď peniaze a všetko materiálne to nahradí.

Foto: unsplash

Takže sme spolu prežili podľa mňa krásnych 6 rokov, ale bohužial už to je preč. Neviem, ako sa má, či je šťastná a spokojná, viem len to, že ju neskutočne milujem, ale zároveň viem, že ju musím nechať ísť, aby bola šťastná… Takze milí chlapi, toto je odkaz pre Vás. Nie všetky ženy sú zlatokopky a nie vždy je to najväčšie šťastie mať vela peňazí. Niekedy stačí mať aj menej, ale viac sa venovať svojej polovičke.“

 

Najnovšie články