Šoféroval pod vplyvom a stal sa obeťou krutého žartu. Kamarát ho presvedčil, že bol 10 rokov v kóme, aby sa poučil

Lucia Mužlová

Samozrejme tým máme na mysli šoférovanie čohokoľvek pod vplyvom čohokoľvek. Najčastejšou a aj najtragickejšou kombináciou však býva vedenie motorových vozidiel pod vplyvom alkoholu. To nemá za následok nič dobré. Ak je však niekto ignorant, zrejme mu nedohovoríte nikdy a prefacká ho až osud.  Známy Youtuber z kanálu MabeInAmerica si je toho dobre vedomý.

Článok pokračuje pod videom ↓

A tak sa rozhodol motivovať svojho priateľa, ktorý pod vplyvom alkoholu šoféroval už piatykrát. Tomov priateľ Ray sa pravidelne zobúdzal po prehýrených nociach s výpadkami pamäti. A tak sa Tom rozhodol, že to zmení. Zinscenoval situáciu, v ktorej sa Ray zobudil v miestnosti plnej nemocničného vybavenia.

Youtube (MabeInAmerica)

Po prebudení za Rayom prišiel lekár a oznámil mu, že bol po dobu desiatich rokov v kóme. „Pred nejakým časom ste boli opitý a rozhodli ste sa šoférovať. Odvtedy ubehol nejaký čas. Nehoda sa stala v roku 2013, teraz je rok 2023. Boli ste v kóme posledných 10 rokov,“ povedal Rayovi doktor. Potom, čo odišiel z miestnosti, v televízii začali dávať „správy z budúcnosti“.

V tých sa našli rôzne bizarnosti, ako napríklad to, že Miley Cyrus bola v roku 2015 zatknutá za varenie pervitínu či to, že Justin Bieber oslavuje 10. výročie so svojim partnerom Dalom Earnhardtom, známym pretekárom Nascar. Správy tiež uvádzali ako súčasného prezidenta Spojených štátov Hillary Clinton. To ako Ray po piatich rokov od vzniku videa dopadol síce nevieme, no dúfame, že šoférovania pod vplyvom sa po tomto zážitku úspešne zbavil.

Pozri aj: Malé prsia či sex v bezvedomí. Vedci skúmali, aké sú najčastejšie sexuálne fantázie bežných ľudí

unilad.co.uk