Svetoznámy spevák Ed Sheeran má koronavírus: Toto odkazuje všetkým fanúšikom

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (teddysphotos)

Ed Sheeran na svojom Instagrame oznámil, že má koronavírus a izoluje sa. V príspevku povedal, že ho veľmi mrzí, že nemôže plniť záväzky, ktoré dal svojim fanúšikom a ďalším ľuďom.

Článok pokračuje pod videom ↓

„Budem robiť toľko plánovaných rozhovorov a vystúpení z domu, koľko budem môcť. Ospravedlňujem sa každému, koho som sklamal. Len buďte všetci v bezpečí,“ napísal. Ako informuje portál The Guardian, oznámenie prichádza v čase, keď sa spevák a skladateľ chystal na vydanie nového albumu. Taktiež sa očakávalo, že sa pridá k ďalším spevákom a nahrá nové skladby.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Ed Sheeran (@teddysphotos)

Vracal sa na pódiá

Mal tiež naplánovaných množstvo ďalších mediálnych záväzkov. Od apríla do septembra budúceho roka sa chystal na veľké turné. Naposledy koncertoval v rokoch 2017 a 2019 a prekonal rekord skupiny U2, keďže jeho turné Divide je tým najnavštevovanejším a najlepšie zarábajúcim všetkých čias. Odohral viac ako 250 predstavení pre približne 7 miliónov fanúšikov.

Spevák, ktorý sa preslávil v roku 2011 si predtým dal od hudby pauzu, venoval sa manželke a dcére Lyre, ktorá sa narodila v auguste 2020.