Takto sa líči každá druhá žena a nevie, že robí obrovskú chybu. Vizážistka prezradila, že takto budete vyzerať staro

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Vizážistka prezradila, akej chyby sa dopúšťajú ženy v pokročilom veku pri líčení a zbytočne si tak pridávajú minimálne 10 rokov. Ide pritom o výber produktu, ktorý je veľmi jednoduché nahradiť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, veľa žien sa snaží vyzerať mladšie, či už ide o ich účes, obliekanie, alebo mejkap. Nie vždy sa im to však darí. Jedna vizážistka totiž odhalila, že existuje jeden produkt, ktorý vám v skutočnosti môže roky naopak pridávať.

Foto: Pexels

Povedzte „nie“ trblietkam

Vizážistka vysvetlila, že najdôležitejšie je udržiavať hydratovanú pokožku, keďže tá je základom každého dobrého líčenia. Hydratovaná pokožka totiž nielenže vyzerá lepšie, ale ľahšie sa na nej pracuje s rôznymi sypkými produktami. Okrem púdru či lícenky to platí aj pre očné tiene.

Ako vysvetlila vizážistka, použitie metalických očných tieňov je jedným zo spôsobov, ako si omylom pridať roky. „Namiesto toho sa rozhodnite pre matnú farbu. Matný vo všeobecnosti funguje najlepšie, pretože neupozorňuje na oblasti s vráskami alebo záhyby,“ vysvetlila vizážistka.

Je tak čas vymeniť vaše tiene s trblietkami, či už ide o hnedé, sivé alebo pestrofarebné a zvoliť radšej matné. Vizážistka navyše dodáva, že očné tiene vyzerajú oveľa lepšie, keď ich nanesiete štetcom a nie prstami, ako to robia niektoré ženy. Upozorňuje, že je preto namieste zaobstarať si kvalitné štetce nielen na tvár, ale aj na oči.

Foto: Pexels

Najnovšie články