To, v akej pozícii spia ženy, o nich hovorí skutočne veľa. Výsledky vášho spánku vás prekvapia

Michal Blaško

Každý má svoju obľúbenú polohu spánku, bez ktorej by sa do tohto obľúbeného stavu nevedel dostať. Niekto spí na chrbte, niekto na boku, iný si zas nevie predstaviť spať inak, ako na bruchu. Tento článok však bude o polohách spánku, ktoré obľubuje nežné pohlavie. Spánok o ženách napovie skutočne mnoho. To, či spíte uvoľnene ako bábätko, alebo zas opačne – úplne stuhnuto, odhaľuje množstvo tajomstiev, o ktorých ste možno ani nevedeli.

Článok pokračuje pod videom ↓

Potrebujete niečo objímať?

Ak spíte a potrebujete niečo držať či objímať, ste dôverčivá osoba, ktorá je k ostatným ľuďom úplne otvorená. Patríte medzi priateľov, ktorým všetci ostatní dôverujú a preto môže vaše rameno často prijímať slzy ostatných, keď sa vám potrebuje niekto vyrozprávať v ťažkých chvíľach.

Kmeň

Poloha kmeňu (angl. log) sa v rebríčku obľúbenosti zaraďuje na druhé miesto s asi 15% ľuďmi. Tie ženy, ktoré spia naboku s vystretými nohami, sú väčšinou veľmi spoločenské a nekonfliktné. Poväčšine sa jedná o najobľúbenejších členov partie. Taktiež sú veľmi dôverčivé, čo môže prerásť až do menšej naivity.

Na boku

Táto pozícia je v tesnom závese za predchádzajúcou a používa ju asi 13% ľudí. A veľmi sa od nej ani nelíši. Asi jediný rozdiel je v tom, že narozdiel od kmeňu, sú pri spaní na boku ruky uložené pred telom. Ženy, ktoré spia v tejto polohe sú priateľské a otvorené, ale môžu byť aj podozrievavé a cynické. Nie sú veľmi schopné v dôležitých rozhodnutiach, ale pokiaľ si niečo zmyslia sú neskutočne tvrdohlavé.

Vojak

Poloha vojaka nevyzerá veľmi pohodlne už ani podľa názvu. To ju umiestňuje na štvrté miesto s asi 8% spáčov. „Vojaci“ nielenže pri spánku vyzerajú ako vojaci, ale majú aj podobné vlastnosti. Sú to silné, ale tiché osoby, ktoré nemajú v láske konflikty. Ich vystupovanie je vážne a majú vysoké očakávania nielen od druhých,  ale najmä od seba.

Voľný pád

Poloha voľného pádu by sa dala popísať nasledovne. Ako sa na posteľ hodíte, tak aj zaspíte. Ženy, ktoré takto spia,majú otvorenú a hravú osobnosť. Často bývajú drzé a citlivé na kritiku druhých a aj keď sa môžu zdať navonok slobodomyseľné, sú radi pokiaľ sú pod niekoho kontrolou. Táto poloha okrem toho, že ponúka úplnú pohodlnosť, prospieva aj vašemu tráveniu.

Hviezdica

Hviezdica sa od voľného pádu odlišuje tým, že spáčka neleží na bruchu, ako je to pri voľnom páde, ale na chrbte. Hviezdice sú verné priatelky a skutočné priateľstvo býva v ich životoch priorita číslo jedna. Vedia výborne naslúchať problémom iných a radi rozdávajú cenné rady.

Našli ste sa v týchto polohách? Sedia na vás aj dané vlastnosti? Dajte nám vedieť v komentároch…

zdroj: interez.sk