Nedarilo sa mi schudnúť zdravou stravou a diéty som odmietala. Potom mi kamarátka poradila toto a kilá išli dole po týždni

Monizz

V lete viac ako inokedy túžime schudnúť, vyzerať atraktívnejšie a zároveň sa aj cítiť zdravšie. Horúčavy len znásobujú diskomfort, ktorý pociťujeme, ak máme nejaké to kilo navyše. Ak aj vy patríte k tým ľuďom, ktorí neuznávajú diéty a radšej sa stravujú normálne vyskúšajte tento trik. Oklamete žalúdok a telo začne zhadzovať samé.

pixabay.com

Jedna z najstarších potravín na našom území je pohánka. A práve tá je liekom na kilá držiace sa na nás ako kliešť. Dokáže hotové divy. Ak vymeníte bielu alebo celozrnnú múku za pohánkovú, uvidíte, čo pod týmto pojmom myslíme. Pohánkový nápoj na chudnutie je presne to, čo vás prečistí, detoxikuje a naštartuje organizmus na prirodzené zhadzovanie toho, čo je na vás navyše.

pixabay.com

Pohánkový nápoj na chudnutie

Pohánka je kráľovnou medzi domácimi produktami. Keby sme ju jedli v takom množstve ako kedysi, mali by sme menej infarktov a srdcových ochorení. Je to dokázaná vec. Okrem toho by bolo menej cukrovkárov a ľudia by mali vo všeobecnosti lepšie fungujúci metabolizmus. Pohánka je veľkou pomocníčkou aj pri problémoch s tráviacim traktom, užívajú ju pacienti s ochoreniami pankreasu a čo je najlepšie, dokáže zbaviť ľudské telo rádionuklidov. Pripravte si tento nápoj a budete fit, zdravší, štíhlejší a hlavne sa budete cítiť ako znovuzrodení.

pixabay.com

Pohánkový nápoj pite každý deň polhodinu pred raňajkami a ak vám bude veľmi chutiť, pokojne si ho môžete naordinovať aj na dobrú noc namiesto sladkostí pri televízii.

Budete potrebovať len:

1 PL pohánky, alebo pohánkovej múky

1 biely jogurt

Ak nemáte pohánkovú múku, postačí pomlieť celé krúpy v mlynčeku na kávu. Múku nasypte do jogurt a dobre zamiešajte. Odložte na noc do chladničky a ráno si vychutnajte detoxikačnú bombu. Nápoj si môžete dochutiť napríklad čerstvým ovocím a medom.

pixabay.com

Pohánkový jogurtový nápoj môžete piť najviac 2 týždne vkuse, potom si dajte mesačnú pauzu. Tento koktejl vám pomôže zhodiť aj 500g z hmotnosti v priebehu 1-2 dní. Ak k tomu vylúčite sladkosti, alkohol a biele pečivo, potom to dolu pôjde ešte rýchlejšie.

pixabay.com

Diéta z pohánky je tou najzdravšou možnou variantou, akú môžete vyskúšať. Neničí váš žalúdok, nespôsobuje šoky z hladu, ani z nej nebudete unavení. Jesť môžete všetko ako doteraz, vyhýbať by ste sa mali iba nadbytočnej konzumácii cukru. Ak si raz na pohánku zvyknete, už nikdy s ňou neprestanete.

Vyskúšate? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (M), sovkusom.ru

0
Komentovať