Ak sa každú noc zobúdzate v tú istú hodinu, mali by ste o sebe vedieť tieto veci

Michal Blaško

Existuje mnoho znamení, podľa ktorých môžeme zistiť mnoho vecí o našej osobnosti či o našom zdraví. Veľa toho hovorí aj náš spánok. Ak spíme pokojne neprerušovaným spánkom, všetko je v poriadku. Čo ale ak máme nepokojné noci, počas ktorých sa často budíme? A ešte k tomu, ak sa každý deň budíme v tú istú hodinu? To vám prezradíme hneď teraz.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ak sa vám nedarí zaspať medzi 21:00 – 23:00

Ak sa vám v rozmedzí týchto hodín nedarí zaspať a iba sa prehadzujete v posteli, je to jednoznačnou známkou toho, že prežívate v poslednom období napätie a máte obavy z ďalšieho dňa. Neváhajte vyskúšať niektorú z druhov meditácii, pred spaním si pustite svoju obľúbenú hudbu alebo si dajte upokojujúci čaj s medom.

Prebúdzanie medzi 23:00 – 01:00

Podľa čínskej medicíny znamená prebúdzanie sa v rozmedzí týchto časov problém so žlčníkom. Môže to však znamenať aj to, že ste sa v poslednej dobe citovo sklamali.

Prebúdzanie medzi 1:00 – 3:00

Táto doba je spojená s vašou pečeňou. Ak sa prebúdzajte v tomto časovom rozmedzí, je to znamenie toho, že v sebe ukrývate pocity hnevu. Môže vám pomôcť pohár studenej vody alebo ľad, ktorý si priložíte na chvíľu na svoju pečeň. Chlad pomáha pečeni vysporiadať sa s problémami a vy spokojne zaspíte.

Prebúdzanie medzi 3:00 – 5:00

Prebúdzanie sa v tomto časovom rozmedzí je spojené s našimi pľúcami, čo je znamenie smútku. Pre návrat spokojného spánku vyskúšajte cviky hlbokého dýchania, zatiaľ čo sa zameriate na svoje myšlienky.

Prebúdzanie medzi 5:00 a 7:00

Ak sa prebúdzate v tomto časovom úseku, má to spojitosť s vašimi črevami, konkrétne s hrubým črevom. Znamená to, že máte emocionálne problémy s niekým vo vašom okolí. Keď vstanete, skúste sa ponaťahovať s hlbokými nádychmi a výdychmi. Určite sa vám podarí opäť pokojne zaspať.

Nemali by ste zmeškať toto video:

[youtube YiGnjgvW_T4 720 410]