Toaletný papier by ste vraj mali skladovať v chladničke, neuveríte prečo. Bizarný dôvod vás dostane

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Internet ovládol bizarný trik, ktorý šokoval nejedného človeka. Ľudia totiž tvrdia, že každý by mal mať vo svojej chladničke toaletný papier.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Mirror, pravdepodobne posledné miesto, kde by ste hľadali toaletný papier, je vaša chladnička. Má to však viacero výhod, a tak sa môže zdať, že takéto skladovanie je naozaj praktické a uľahčí vám život. Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že to robia aj veľké hotely, a tak o tomto skvelom triku netreba pochybovať.

Foto: Pexels

Pohlcuje pachy

Skladovanie toaletného papiera má hneď niekoľko výhod. Tá najväčšia je, že takto udržíte vôňu chladničky vždy sviežu a nebudete sa musieť obávať, že vám z nej začne vychádzať nepríjemný zápach. Všetok ho totiž pohltí toaletný papier. Ľudia, ktorí to vyskúšali, tvrdia, že toaletný papier zachytil zápach z plesnivého syra aj zo skazeného mlieka.

Používateľ TikToku, s prezývkou Smart Fox LifeHacks, povedal: „Výhody sú naozaj dômyselné. Vezmite rolku toaletného papiera, ktorú ste vybrali priamo z obalu a vložte ju do chladničky. Každé tri až štyri týždne by ste mali rolku vymeniť za novú. Tento trik pochádza z hotelového priemyslu, pretože toaletný papier pohlcuje pachy, takže vo vašej chladničke už nič nebude zapáchať.“

Existujú aj ďalšie výhody

Najnovšie články