Toto nikto nečakal! Princ Harry všetkých prekvapil, keď včera verejnosti oznámil veľkú novinku

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Princ Harry najnovšie ľudí veľmi zaskočil. Počas rozhovoru s doktorkou Jane Goodall, ktorá je súčasťou Meghaninho projektu vo Vogue, podľa Metro povedal, koľko plánujú mať detí. Mnohých ľudí jeho odpoveď veľmi zaskočila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jane Goodall je známa britská biologička, ktorá často varuje pred enviromentálnou krízou. S princom Harrym sa rozprávala o desivých zmenách klímy, na čo jej odpovedal, že už plánujú mať s Meghan okrem Archieho už len jedno dieťa.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa King and Queen (@king_and_queen_and_princes),

Chcú ochrániť planétu

Princovi Harrymu a vojvodkyni Meghan sa v máji narodil syn Archie, ktorý je siedmy v poradí na kráľovský trón. Harry povedal, že to, že sa stal otcom spôsobilo, že vidí svet úplne inak. Práve preto sa pár rozhodol, že bude mať iba dve deti, aby tým pomohli ochrániť planétu. Hoci je to len malá zmena, je fajn, že aj oni sa takto snažia pomôcť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince Harry, Duke of Sussex (@princeharry_2018),

Na svet sa pozerá inak

Harry v rozhovore s Jane povedal, že jeho pohľad na životné prostredie zmenilo, keď sa v máji stal otcom. „Bezpochyby sa na to teraz dívam inak,“ uviedol a dodal, že otázkami súvisiacimi so životným prostredím sa zaoberal už predtým ako „mal dieťa“ či vôbec „dúfal, že bude mať deti“. Jane v tejto súvislosti vyjadrila nádej, že Harry nebude mať tých detí „primnoho“, na čo princ reagoval slovami: „dve, maximálne“. Harry tiež uviedol, že ničenie životného prostredia, k akému na planéte už teraz dochádza, je „desivé“. „Sme ako žaba vo vode, ktorá už vrie,“ dodal.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Harry,Meghan&Archie💘 (@harry_meghan_archie),

Toto sa Meghan podarilo

Ako sme už spomínali, Harry sa s Jane stretol v rámci projektu, do ktorého je zapojená jeho manželka Meghan a teda spolupráca s časopisom Vogue ako hosťujúca editorka. Napriek tomu, že členovia kráľovskej rodiny sa niekoľkokrát objavili na titulke tohto časopisu, počas rokov fungovania sa zatiaľ nikomu nepodarilo to, čo Meghan. Na titulke sa objaví 15 žien, ktoré vojvodkyňa obdivuje. Ona sama sa však na titulke neobjaví, lebo nechce pôsobiť namyslene.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Diana, Princess of Wales (@ladyydiana_),

Mnohí ľudia sa v poslednej dobe rozhodnú, že nechcú mať deti, práve z dôvodu chránenia planéty, ktorá je už celkom dosť preľudnená. V niektorých krajinách sa dokonca zavádzajú rôzne opatrenia, aby sa populácia ľudí na planéte znížila. Čo si o tom myslíte vy?

Najnovšie články