Vtipné priznanie Slovenky baví celý internet: Nestarám sa o seba, som lenivá a pozerám telenovely

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

V dnešnej dobe potrebuje každý do svojho života trochu smiechu. A hoci sa na niektoré veci dá pozerať s humorom len veľmi ťažko, nikdy nie je neskoro to jednoducho prehrýzť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Smiech je liek a aj keď často pomáha len vyliečeniu duše, vždy je to lepšie, ako byť úplne bez neho. Najnovšie mnohých pobavil vtipný príspevok Slovenky na stránke Priznania žien, ktorý úprimne hovorí o tom, že aj ženy si môžu dovoliť byť lenivé.

„Priznávam sa k tomu že sa sebe hnusim ako žena. Som mladá, vo vzťahu, deti nemám. Vyzerám hrozne. Za posledných 5 rokov som sa zmenila na nepoznanie. Nestarám sa o seba, pretože som lenivá. Necvičím, nejem zdravé jedlá, a nepoužívam makeup.

Slová, ktoré pobavili

Češem sa len po umytí vlasov ináč len vstanem ráno, zachytím vlasy so drdolu umyjem sa urobím kávu, raňajky idem do práce, oblečená jak posledný de*eš, prídem z práce, upratujem, uvarím sadnem, si k telke a pozerám telenovely. No, taký je môj život. Nudnýýýý. Som taká lenivá, že sa mi ani písať nechcelo, ale keďže som už na záchode dlhšiu dobu, tak mi napadlo napísať a uvidíme komentáre no aspoň bude sranda.“

Mnohí ľudia sa na jej príspevku pobavili, iní zase slová zobrali príliš vážne.

Najnovšie články