Celebrity sa Kate vysmievali, teraz sa jej hromadne ospravedlňujú. Je medzi nimi aj táto známa herečka

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Celebrity, ktoré sa princeznej Kate smiali, sa jej teraz hromadne ospravedlňujú. Predtým než bola známa jej diagnóza, šírili totiž vtipy spojené s jej osobou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Niekoľko významných celebrít sa cíti zle za podnecovanie konšpiračných teórií o Kate Middleton, ktoré mali byť vtipmi o záhadnej neprítomnosti princeznej z Walesu. Osobnosti, ako aj bežní ľudia, ich totiž zdieľali ešte pred oznámením jej diagnózy rakoviny. Teraz sa rozhodli princeznej ospravedlniť. Píše o tom portál Mirror.

Foto: profimedia

Čas na ospravedlnenie

Po tom, ako Kate Middleton zmizla z očí verejnosti, začali vznikať rôzne konšpiračné teórie o tom, čo sa s ňou stalo. Ľudia hovorili o plastických operáciách, tehotenstve, rozvode, chudnutí, či o zlom účese. Nikto však nečakal, že Kate neskôr zaženie všetky tieto dohady vyjadrením o rakovine a podstupovaní chemoterapie.

Medzi týmito ľuďmi, ktorí klebetili a smiali sa na týchto teóriách, boli aj známe osobnosti, ktoré sa teraz hromadne začali ospravedlňovať na sociálnych sieťach. K zahanbeným celebritám patrí napríklad aj herečka Blake Lively. Tá totiž využila upravenú fotografiu rodiny Kate, aby spropagovala svoj nový sortiment nápojov.

„Som si istá, že to dnes nikoho nezaujíma, ale cítim, že to musím povedať. Zverejnila som hlúpy príspevok týkajúci sa ,zlyhania vo Photoshope‘ a páni, dnes ma to znepokojilo. Ospravedlňujem sa,“  Blake sa verejne ospravedlnila pomocou sociálnej siete a pôvodný príspevok, ktorý bol nevhodný, zmazala. Ospravedlnil sa tiež Omid Scobi, britský novinár, ktorý bežne píše o kráľovskej rodine.

Teraz sa očakáva, že to isté urobí aj Kim Kardashian, ktorá pózovala pri svojom aute a žartovala, že ide hľadať Kate. Pod týmto príspevkom sa jej teraz hromadia komentáre, ktoré ju upozornili na to, že ide o krok vedľa a že je načase, aby príspevok vymazala a ospravedlnila sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Lively (@blakelively)

Najnovšie články