Už je jasné, prečo nebola Meghan Markle na korunovácii. Dôvod mnohých ľudí neprekvapil

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Kým sa jeho bratranci a sesternica dostávali do stredu pozornosti na korunovácii ich starého otca, malý Archie oslavoval svoje štvrté narodeniny. Meghan sa rozhodla spraviť svojmu synovi narodeninovú oslavu a princ Harry sa ponáhľal, aby bol čím skôr so svojou rodinou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Princ Archie oslavoval narodeniny v rovnaký deň, ako bol jeho starý otec korunovaný za kráľa. Zdroje blízke rodine potvrdili, že si malý princ užíval súkromnú oslavu, ktorú mu pripravila jeho mama, vojvodkyňa zo Sussexu. Informuje o tom Dailymail.

Oslava v kruhu najbližších

Malý Archie si užíval oslavu v kruhu svojich najbližších. Podľa zdrojov mal namiesto torty citrónový koláč zo záhrady ich 11 miliónového domu v Montecito v Kalifornii. Ten upiekla samotná vojvodkyňa Meghan, ktorá sa nezúčastnila korunovácie kráľa Karola. Zdroj prezradil, že Meghan „ostala doma, aby oslávila Archieho narodeniny, pretože mala pocit, že by bolo neautentické robiť čokoľvek iné. Chcela minimalizovať drámu“

Naopak, princ Harry, ktorý na korunovácii bol, sa hneď po nej ponáhľal na letisko, aby mohol byť so svojou rodinou.

Foto: profimedia

Harry sa ponáhľal domov

Princ Harry opustil korunováciu hneď po bohoslužbe a ponáhľal sa na letisko Heathrow v elektrickom BMW so zatemnenými oknami. Odtiaľ bol eskortovaný do VIP Windsor Suite.

„Vždy bol odhodlaný včas sa vrátiť a stráviť časť Archieho narodenín doma,“ prezradil zdroj.

Predpokladá sa, že vojvoda zo Sussexu nastúpil na let o 15:45, pri ktorom mal pristáť v Los Angeles o 18:55 miestneho času. Cesta do Montecita z letiska Los Angeles trvá asi 90 minút.

„Harry bol odhodlaný vrátiť sa včas a uložiť Archieho do postele,“ povedal zdroj blízky rodine.

Foto: profimedia

Mohli tam byť aj celebrity

Najnovšie články