Victoria Beckham prelomila mlčanie. Davidova údajná aféra takmer zničila ich manželstvo, toto v sebe roky dusila

Dana Kleinová

Foto: Instagram (davidbeckham) / Instagram (victoriabeckham)

Beckhamovci sú ukážkový hollywoodsky pár, ktorý každý po všetkých tých rokoch obdivuje. Hoci sa im do cesty postavilo množstvo prekážok, odolali im a dnes sú šťastnejší ako kedykoľvek predtým. Nebolo to tak však vždy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Insider, počas všetkých rokov, odkedy sú David a Victoria Beckhamovci spolu, sa okolo ich vzťahu neustále objavovali rôzne klebety a médiá sa chytali všetkého, čo im ľudia ponúkli. David tak čelil viacerým obvineniam z toho, že je svojej manželke neverný a musel dokazovať svoju nevinu. Victoria počas všetkých týchto káuz stála po jeho boku a vytrvala, kým opäť pominuli. Až dnes konečne priznala, ako sa kvôli tomu v skutočnosti cítila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Aféra s asistentkou

Prvé obvinenia, že má David aféru, začali vznikať už v roku 2003. V rovnakom roku, ako sa presťahoval do Madridu, aby mohol hrať za Real Madrid, zatiaľ čo Victoria s deťmi ostala žiť v Anglicku.

V médiách sa začalo hovoriť o tom, že bol futbalista videný so záhadnou brunetkou, z ktorej sa nakoniec vykľula jeho osobná asistentka Rebecca Loos. Tá bola neskôr vyhodená, no ani to ju nezastavilo pred tým, aby vo viacerých médiách prehovorila o ich údajnej afére. Dokonca tvrdila, že pozná detaily Davidovho tela, o ktorých by mohla vedieť len žena, s ktorou mal intímny styk.

„V posledných mesiacoch som si zvykol čítať čoraz absurdnejšie príbehy o mojom súkromnom živote,“ vyjadril sa k tomu vtedy David a dodal: „To, čo sa objavilo dnes ráno, je len ďalším príkladom. Jednoduchou pravdou je, že som veľmi šťastne ženatý, mám úžasnú manželku a dve veľmi výnimočné deti. Žiadna tretia osoba na tom nemôže nič zmeniť.“

Objavili sa ďalšie obvinenia

Najnovšie články