Toto sú tie najdojímavejšie svadobné fotografie. Nevesta však svojmu ženíchovi „áno“ nikdy nepovedala

Gabriela Kinčoková

Svadba je udalosť, ktorú chce raz zažiť každá žena. Je to deň, ktorý si nevesta vysnívala už od malička. Tým hlavným je však nájsť niekoho, s kým sa rozhodnete povedať si áno. Debbie Gerlak z Arizony niekoho takého našla, no jej plány sa nenaplnili. Jej vysnívaný priateľ zomrel niekoľko mesiacov pred svadbou. Debbie však urobila v deň svadby niečo, čo dojalo mnohých.

Článok pokračuje pod videom ↓

Debbie a jej snúbenec Radny mali naplánovanú svoju svadbu do posledného detailu. Randy však pri nehode 8 mesiacov pred svadbou na mieste umrel. V deň ich naplánovanej svadby Debbie zverejnila svadobné fotografie. Svojho priateľa však z fotografií nevynechala, chcela si uctiť jeho pamiatku a vedela, že je to presne deň, aký by si Radny prial zažiť. Fotografie sú aj akýmsi odkazom pre nás všetkých.

Gepostet von Debbie Gerlach am Sonntag, 11. November 2018

„Dnes mal byť najkrajší deň môjho života. Deň, kedy som si za muža mala vziať svojho najlepšieho priateľa. Mala som sa prebudiť, obliecť si svadobné šaty a kráčať v kostole plnom mojej rodiny uličkou k oltáru. Mali sme si s Randym vyjadriť svoju lásku a vysloviť naše svadobné sľuby. Dnes mal byť deň, o ktorom snívam už odmalička. Dnes, som sa mala stať pani Zimmermanovou,“ napísala na sociálnu sieť Debbie. 

Gepostet von Debbie Gerlach am Sonntag, 11. November 2018

„Prebudila som sa však sama, tak, ako sa už budím každý deň. Znovu som sa zobudila a moje srdce je stále zlomené. Môj otec ma neprivedie k oltáru a ja nebudem vidieť pohľad môjho Randyho, ako sa na mňa pozerá v svadobných šatách, ktoré som musela pred ním skrývať. Dnes sa nebudem vydávať za lásku môjho života,“ napísala Debbie. „Nestalo sa tak, pretože jeden človek zlyhal. Jeho voľba zmenila môj život už navždy. Nezastavil na značku STOP, ale pokračoval ďalej a nezastal, ani keď videl môjho Randyho na motorke,“ dodala Debbie. „Preto chcem teraz každému odkázať. Dodržiavajte pravidlá, dávajte pozor na ceste a dávajte pozor na motorkárov,“ hovorí Debbie.

Gepostet von Debbie Gerlach am Sonntag, 11. November 2018

Možno, keby ten človek zastal, mohla by som si dnes vziať lásku môjho života,“ napísala pod príspevok.

Pozri aj: Prsia a materské mlieko nedefinujú materstvo. Táto mamička nebude dojčiť svoje dieťa a má na to dobrý dôvod (NSFW)

Gabriela, adme.ru